Türk Telekom cayma bedeli

dobuvuyn

Centipat
Arkadaşlar Türk Telekom'un 105.90 +8₺(modem)lik 24Mbps VDSL sınırsız internetini kullanıyorum. 2yıl taahüğtü var komşuyla beraber kulullanacağız diye bu paketi aldım fakat komşu sonradan kullanmayı kabul etmedi. Daha ucuza başka bir operatöre geçmek istiyorum fakat ne kadar cayma bedeli ödeyeceğini bilmiyorum.
Not: 3. aydayım ve ilk internet bağlatışım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ararsanız söylüyorlar ama 500-600'den aşağı çıkacağını sanmıyorum. Ben 3 günlük interneti iptal etmek istediğimde 550 TL istemişlerdi.

Arkadaşlar Türk Telekom'un 105.90 +8₺(modem)lik 24Mbps VDSL sınırsız internetini kullanıyorum. 2yıl taahüğtü var komşuyla beraber kulullanacağız diye bu paketi aldım fakat komşu sonradan kullanmayı kabul etmedi. Daha ucuza başka bir operatöre geçmek istiyorum fakat ne kadar cayma bedeli ödeyeceğini bilmiyorum.
Not: 3. aydayım ve ilk internet bağlatışım.

keşke bağlatmadan önce komşu ile sözleşme imzalayıp cayma durumunda masrafları kullanmayı kabul etmeyenin ödemesi için.

Müşteri hizmetlerine bağlanırsanız söylüyorlar.

Benim de 106 TL'lik bir aboneliğim var. 18. Ay olmasına rağmen 900 TL gibi bir cayma bedeli ücreti çıkardılar. 6 ay sonra Türk Telekom'a adım dahi atmayacağım çünkü böyle sahtekar bir firma görmedim daha.

Merhabalar,
Size yansıtılacak ücreti burada hesaplamamız neredeyse imkansız çünkü bu bilgileri bizimle paylaşmamışsınız ancak size biraz bilgi vermesi adına bu linkten yararlanabilirsiniz. Ayrıca mevcut sözleşmeniz ile birlikte linkte yer alan ücretleri de hesaplama ihtimaliniz var. Ancak siz yine de her ihtimale karşılık telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşarak detaylı bilgi edinmelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı