Türk Telekom yüksek cayma bedeli

Hayır bittikten sonra ödemeden geçebilirsiniz modem emanet ise geri vermeniz lazım ya da modem ücretini ödeyip modem sizin oluyor. Emanet değilse bedava çıkabilirsiniz.
Beni çok gerdi TT. Netspeed için kağıtları doldurup 31 Aralıkta geçiş yapmalarını istemeyi düşünüyorum. İşe yarar mı?

Evet. Bu arada 100 Mbps pakete geçecekseniz Netspeed geçmeyin fiyatları mantıksız şu anlık TurkNet daha iyi sadece arada 10 TL fark var.
Türknet'in kendi müşterisi dışında olanlar için hattı var mı? Detaylı bilgi almak isterim onlardan.

Türk Telekom geçişte veya kapatmada 1984₺ ücret ödememi söylüyor. Bunu ödemeden geçiş yapamaz mıyım?
Taahhüt 30 Aralık tarihinde bitiyor. Arkadaşım bekle taahhüt bitince sadece modem ücretini ödeyip çıkarsın diyor. Ne yapacağım?
Geçeceğin ISS taahhütün bir kısmını karşılayabiliyor. Biz Turkcell'e geçerken Turkcell taahhütün 1000 TL'sini kendi verdi, biz geriye kalan ücreti ödedik.

Tekrar aradım ve konuştum. Ücreti yanlış gösterdiklerini söylediler. Nasıl becerdilerse ek olarak 1 ay daha ev telefonunu uzatmışlar. Fiber modem (700₺)+ ADSL modem(540₺)+gelecek internet faturası(140₺)+ telefon+ hat ücreti (Müşteri hizmetleri hata olabileceğini söyledi) şeklinde ödeyecekmişim. Yarın merkezlerine gidip daha detaylı bilgi alacağım. Geçiş yaparsam muhtemelen fiber modem ücretini ödetmezler.

Geri
Yukarı