Türk Telekom düşük hızlı ve yüksek pingli internet veriyor

Taahhütsüz hizmet sağlayan bir elin parmağını geçen firma var günümüzde. Zamanında taahhüt belasından bende çok çektim artık tövbe taahhüte karşıyım.

Benim ailem sağ olsunlar hocam yapmışlar ekim 2023'e kadar. Ömrümüz geçer artık Türk Telekom diye.

Önce bir sakin olun. Sorun modemin kablosuz alıcılarının kalitesiz olması kaynaklı olabilir. İnternete bağlı cihaz olmadan bir kablolu test yapın. Test sonuçlarını bize bildirebilirsiniz. Kabloluda da sorun var ise tüketici haklarına başvurabilirsiniz. Size vaad ettikleri hızın çeyreğini verme gibi bir durum söz konusu olamaz.

Önce bir sakin olun. Sorun modemin kablosuz alıcılarının kalitesiz olması kaynaklı olabilir. İnternete bağlı cihaz olmadan bir kablolu test yapın. Test sonuçlarını bize bildirebilirsiniz. Kabloluda da sorun var ise tüketici haklarına başvurabilirsiniz. Size vaat ettikleri hızın çeyreğini verme gibi bir durum söz konusu olamaz.

Bakın hocam bunu bana değil aileme söylemeniz lazım asıl. Yarın yapacağım kablolu testi. 1.5 aydır bu sorun var 720p video bile izleyemiyorum.

Geri
Yukarı