Türk Telekom düşük internet hızı

Rinnegan 1

Decapat
İstanbul'un göbeğinde, 2021 yılında, şehrin ortasında. HM biraz garip değil mi 🤔?
İstanbul'da yaşıyorum ve mahalleme verilen altyapı maksimum 20 Mbps( ne kadar yüksek olduğu tartışılır) ama ben keşke bu hıza ulaşabilsem. Bu sene YKS'ye hazırlanmak için oda kurdum. Maalesef hız değerlerim 0-4Mbps arası olduğu için YouTube'deki hocaları izleyemiyorum. Ders videolarına bakamıyorum, videolar ancak 144P'de donmadan oynatılıyor.
Bıktım sıkıldım Türk Telekom'u aradım sinyalın yarısı kesildiği için 10 Mbps hız alıyormuşum(keşke bu arada) neyse sonra arıza kaydı açtırdım ama hiçbir şey yapılmadı. Bu odadan Wi-Fi çekmiyor diye Xiaomi repeater aldım ne fayda. Zaten 8 Mbps olan hız bu odaya kadar 3'e düşüyor. Bilgisayardan internete bağlanamıyorum bile(internet yok, güvenli hatası) bağlansam da hiçbir video açılmıyor. Ne olur yardım edin ne yapabilirim, niye buraya altyapı gelmiyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210616-202511_Brave.jpg
    Screenshot_20210616-202511_Brave.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam modemden pc'ye ethernet kablosu çekin yapacak bir şey yok.
Evimizin salonu büyük, kendi odama alsam alıcağım hız 10mbps. Yani videolari 720 ve 1080'de izlerim ama evdeki diğer kişiler internete giremiyor öyle yapınca. Güçlendirici modem satın almıştım ama sinyaller ve hız düşük olduğu için sürekli kesiliyor. Kendi odama alıp ethernet kablosuyla bağlamayı denicem ama bakalım güçlendiriciyle diğer odada internete bağlanabilicekler mi

Yeni konular

Geri
Yukarı