Türk Telekom düşük internet hızı

Solo Sapiens

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
2021 Mayıs ayının başına kadar Türk Telekom 24 Mbps hız alıyordum. Daha sonra anormal bir şekilde paketim 24 Mbps'den benden habersiz bir şekilde 8 Mbps'ye düşürüldü. Türk Telekom'u aradım ve taahhüt başından beridir hep 8 Mbps oldugu soylendi ancak hep 24 kullandım mayıs ayına kadar. Sonra 8 Mbps hız çok yavas oldugu için 16 Mbps'ye gecirdik. Türk Telekom modemi yeniden başlatıp kullanabileceğimi soyledi. Yeniden başlattım, bir gün bekledim, iki gün bekledim, 5 gün bekledim ama sonuş hala aynıydı. Türk Telekom'u tekrar tekrar aradım hepsinde farklı bahaneler uydurdular (işte modemde sıkıntı vardır, ev tesisatında sorun vardır vb). Ancak ben bu modem ve evde 24 Mbps alabiliyorken şu anda 8 Mbps zar zor alıyorum. İşin daha da ilginç tarafı modem arayüzünde indirme hızı olarak 25792 Mbps yazması. Şu anda modeme gelen hız 25 Mbps mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    11,9 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba arkadaşlar;
2021 Mayıs ayının başına kadar Türk Telekom 24 Mbps hız alıyordum. Daha sonra anormal bir şekilde paketim 24 Mbps'den benden habersiz bir şekilde 8 Mbps'ye düşürüldü. Türk Telekom'u aradım ve taahhüt başından beridir hep 8 Mbps oldugu soylendi ancak hep 24 kullandım mayıs ayına kadar. Sonra 8 Mbps hız çok yavas oldugu için 16 Mbps'ye gecirdik. Türk Telekom modemi yeniden başlatıp kullanabileceğimi soyledi. Yeniden başlattım, bir gün bekledim, iki gün bekledim, 5 gün bekledim ama sonuş hala aynıydı. Türk Telekom'u tekrar tekrar aradım hepsinde farklı bahaneler uydurdular (işte modemde sıkıntı vardır, ev tesisatında sorun vardır vb). Ancak ben bu modem ve evde 24 Mbps alabiliyorken şu anda 8 Mbps zar zor alıyorum. İşin daha da ilginç tarafı modem arayüzünde indirme hızı olarak 25792 Mbps yazması. Şu anda modeme gelen hız 25 Mbps mi?

Modeminize gelen hız 24 Mbps 8 olduğunu nereden anladınız?

Merhaba arkadaşlar;
TT'den normal bir internet beklemek kadar saçma bir şey yoktur. Ayrıca 8'e az demeniz incitti :') Gerçi 24'ten 8'e düşüş yaşayan herkese yavaş gelir. Taahhütünüz bitince farklı bir İSS'e geçiş yapın derim. Ben değiştirdim ve TT'nin 12'lik pakette olmamıza rağmen veremediği interneti Vodafone 13 veriyor. Ha tabi Vodafone geçin demiyorum. Araştırıp kendinize uygun olanı bulun.

TT'den normal bir internet beklemek kadar saçma bir şey yoktur. Ayrıca 8'e az demeniz incitti:') gerçi 24'ten 8'e düşüş yaşayan herkese yavaş gelir. Taahhütünüz bitince farklı bir ISS'e geçiş yapın derim. Ben değiştirdim ve TT'nin 12'lik pakette olmamıza rağmen veremediği interneti Vodafone 13 veriyor. Ha tabii Vodafone geçin demiyorum. Araştırıp kendinize uygun olanı bulun.

Kesinlikle TT kadar kötü bir ISS gormedim. Dolandırıcı gibiler ama yaptık bir hata işte 2 senelik taahhüt var. Gelecek sene bitiyor direk kurtulacağım bunlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı