Türk Telekom durmadan giden internet

Adam gregson

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Türk Telekom'un 24 Mbps internet paketini kullanıyorum ama önceden 20Mbps alırken son 4 aydır 10 Mbps ve durmadan kesiliyor müşteri hizmetlerini aradığımız zaman alt yapının 19 Mbps desteklediğini paketi düşürürsek hızın normale döneceğini söylediler. Alt pakete geçersem 20-30₺ daha fazla vereceğim uzun yıllar TTNET olduğum için iskonto uyguluyorlar. Verdikleri modem Türk Telekom'un kendi modemi. Ekranda ise DNS bağlantısı ile ilgili bir sorun olduğunu söylüyor. Ne yapmam gerek hiçbir şey yapılmıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Türk Telekom'un 24 Mbps internet paketini kullanıyorum ama önceden 20Mbps alırken son 4 aydır 10 Mbps ve durmadan kesiliyor müşteri hizmetlerini aradığımız zaman alt yapının 19 Mbps desteklediğini paketi düşürürsek hızın normale döneceğini söylediler. Alt pakete geçersem 20-30₺ daha fazla vereceğim uzun yıllar TTNET olduğum için iskonto uyguluyorlar. Verdikleri modem Türk Telekom'un kendi modemi. Ekranda ise DNS bağlantısı ile ilgili bir sorun olduğunu söylüyor. Ne yapmam gerek hiçbir şey yapılmıyor?
Bana da en son İnternet kopukluğunun Tivibu alıcısıyla alakalı olduğunu söylemişlerdi. İnternet hızlarım son 2 haftadır 3Mbps civarında dolaştığı için oysaki takılıda değildi. Tüketici Heyetine başvurdum. Hiç uğraşmayın 2 haftada tam 36 arama gerçekleştirmişim. Tamamen kazık ve sahtekar bir firmadır. Mümkün olduğunca evinize sokmayın.

Bana da en son İnternet kopukluğunun Tivibu alıcısıyla alakalı olduğunu söylemişlerdi. İnternet hızlarım son 2 haftadır 3Mbps civarında dolaştığı için oysaki takılıda değildi. Tüketici Heyetine başvurdum. Hiç uğraşmayın 2 haftada tam 36 arama gerçekleştirmişim. Tamamen kazık ve sahtekar bir firmadır. Mümkün olduğunca evinize sokmayın.
Bende de Tivibu var çok donuyor bi filim açıyorum 3 dk donuyor tuşlara basıyorum tepki yok. Donuyor bazen.Ben tivibunun internet bağlantısını kestim çoktan.

Mahallenin bant genişliği muhtemelen yetmiyor ya da hat değerleriniz biraz sorunlu. Modem arayüzünden bu bilgileri temin edebilir misiniz?

Benim internetimi kesitler ve aylardır 2 hafta sonra yeni saha dolabı bitecek diyorlar ve ortada ne saha dolabı var nede internet. Bu ahlaksız soysuz bedevicom 2020 yılında 24 Mbps internet veremiyor. BTK'ya yazıyorsun sana Türk Telekom'un altyapı çalışamlarımız devam ediyor yazısını SS olarak alıp atıyorlar. Peşkeş çekilme kavramını araştırın, özet anlamı; para için iliklerine kadar yolsuzluk yaparak devredilmiş ve unutulmuş demektir.

Bende de Tivibu var çok donuyor bi filim açıyorum 3 dk donuyor tuşlara basıyorum tepki yok. Donuyor bazen.Ben tivibunun internet bağlantısını kestim çoktan.
Eskişehir'de evime gelmeyen teknik eleman kalmadı hepsiyle arkadaş olduk nerdeyse. 6 ay içinde sorunuma 1 kez bile geçerli bir çözüm sunmadılar. Gelen teknik elemanların hepsi ev içi kablolarımın kaliteli ve fazlasıyla yeterli olduğunu belirtti. Türk Telekom müşteri temsilcilerinin çoğuyla da görüştüm artık bazen arayıp hal hatır soruyorum o kadar alıştım :D. Öyle ki abartmıyorum hat annemin üzerine kayıtlı olduğu için onun kimlik numarasını girmem gerekiyor ve kendi numaramı unutup vize kağıdıma annemin kimliğini yazmıştım. Kısacası öyle bir firma ki bildiğinizi bile unutturuyor umarım tez vakitte batarlar o kadar kinliyim.

Geri
Yukarı