Türk Telekom elit hizmet

harajukubarbie

Kilopat
Türk Telekom elit hizmet ile ilgili sorum var. Hat değerlerimin kötüleşmesinden ötürü çağırmayı planlıyorum altyapı 75 civarı destekliyor fakat modem arayüzünde gözüken maksimum hız 30 civarı olarak gözüküyor. Elit hizmet bildiğiniz üzere paralı örneğin kablo değişimi yapmaları gerekirse bu aldıkları paranın içinde mi yoksa ayrıca para mı vermem gerekir kablo için?

Bence her şeyden önce bina ve ev içi tesisata güveniyorsanız müdürlükten port değişikliği talep edin.

Güvenmiyorum pek zaten bizim bina eski bir bina ama 9 ay önce hat değerlerim maksimum 100Mbps destekliyor gözükürken şu an modeme gelen maksimum hız 30 gözüküyor hat zayıflaması da artmış gözüküyor bayağı artmış hatta şu an 26 28'lerde. Ama dediğiniz gibi de olabilir ama emin olmadan yapamıyorum bir şey.

Güvenmiyorum pek zaten bizim bina eski bir bina ama 9 ay önce hat değerlerim maksimum 100Mbps destekliyor gözükürken şu an modeme gelen maksimum hız 30 gözüküyor hat zayıflaması da artmış gözüküyor bayağı artmış hatta şu an 26 28'lerde. Ama dediğiniz gibi de olabilir ama emin olmadan yapamıyorum bir şey.
Senin gibi ben de çok çektim Türk Telekom'dan. Ev içi tüm hattı yeniledim, bize direkten gelen kutudan özel kablo çektim ve direkt tesisata bağlattım. Taahhüt bitince direkt kurtuldum. Saha teknisyenlerinin kaldırmaz dediği hattan başka bir ISS VDSL hizmeti ile 35 Mbps hız alıyorum. Normal bir şekilde arıza kaydı oluşturursanız ve uzaktan sorun çözülmez ise teknisyen binaya en yakın bağlantı noktasından durumu kontrol eder. Eğer değerler normalse bina içi tesisatta sorun olacağı için 40 TL hizmet bedeli isterler bakmak için. Bunu sadece bir oksitlenme olduğu için yaşamıştım yazın ortasında. Modem değerlerinizi atarsanız herkes fikir verebilir.

Senin gibi ben de çok çektim Türk Telekom'dan. Ev içi tüm hattı yeniledim, bize direkten gelen kutudan özel kablo çektim ve direkt tesisata bağlattım. Taahhüt bitince direkt kurtuldum. Saha teknisyenlerinin kaldırmaz dediği hattan başka bir ISS VDSL hizmeti ile 35 Mbps hız alıyorum. Normal bir şekilde arıza kaydı oluşturursanız ve uzaktan sorun çözülmez ise teknisyen binaya en yakın bağlantı noktasından durumu kontrol eder. Eğer değerler normalse bina içi tesisatta sorun olacağı için 40 TL hizmet bedeli isterler bakmak için. Bunu sadece bir oksitlenme olduğu için yaşamıştım yazın ortasında. Modem değerlerinizi atarsanız herkes fikir verebilir.

Maksimum 100Mbps civarı gösteren 9 10 ay önceki hat değerlerim o zaman SS almıştım hat zayıflaması falan düşüktü tam tersi olan da şu anki hat değerlerim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201007_010621_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201007_010621_com.android.chrome.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20191203_192640_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20191203_192640_com.android.chrome.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 92

Yeni konular

Geri
Yukarı