Türk Telekom eSIM operatör ismi değiştirilmiyor

Merhaba 2 hat kullanmaktayım, ikisinde de aynı operator (Türk Telekom). Fiziksel SIM kartımda 4545'e avatar olarak mesaj atıp değiştirdiğim halde eSIM'de aynı şekilde denediğimde;

7C131936-BA74-4A1D-B6F1-329511E9289B.jpeg

Böyle bir mesajla karşılaşmaktayım. eSIM kartımda başka bir yöntem ile yapabilir miyim yoksa firmayı aramam mı daha iyi olur?

Son düzenleme:
Aynı sorun SIM kart değiştirdikten sonra bende de olmuştu. Online işlemler uygulamasından 4.5G'yi kapatıp, aynı şekilde IPTAL 4.5G yazıp 5555'e gönderdim, telefonu yeniden başlatıp 3G yazıp 5555'e gönderdim. Online işlemlerden tekrar baktım 4.5G kapandıktan sonra SMS ile 4.5G yazıp 5555'e göndererek 4.5G'yi aktif ettim. Sonra AVATAR ya da DEGISTIR ikisini de deneyerek yapabildim.

Çok da matah bir şey sanki de yine de güzel geliyor be. Turk Telekom yerine SELFY yazdırıyorum alt tarafı.

Aynı sorun SIM kart değiştirdikten sonra bende de olmuştu. Online işlemler uygulamasından 4.5G'yi kapatıp, aynı şekilde ıptal 4.5G yazıp 5555'e gönderdim, telefonu yeniden başlatıp 3G yazıp 5555'e gönderdim. Online işlemlerden tekrar baktım 4.5G kapandıktan sonra SMS ile 4.5G yazıp 5555'e göndererek 4.5G'yi aktif ettim. Sonra avatar ya da degıstır ikisini de deneyerek yapabildim.

Çok da matah bir şey sanki de yine de güzel geliyor be. Türk Telekom yerine selfy yazdırıyorum alt tarafı.

Kaç gündür deniyorum 4.5G kapanması adına talebiniz alınmıştır diyor ama kapanmıyor.

4.5G kapatmak biraz sıkıntılı. Genelde 3G'de kullanıyordum, şehir merkezi dışında seyir halindeyken 3G daha stabil oluyor. Ayrıca defalarca denedim 3G'de internet daha uzun gidiyor. Kimisi alakası yok, hızlı olduğu için öyle geliyordur diyor ama bence böyle. 3G'de hız 20-25 Mbps oluyor genelde. Bana yetiyor.

4.5G kapatmak biraz sıkıntılı. Genelde 3G'de kullanıyordum, şehir merkezi dışında seyir halindeyken 3G daha stabil oluyor. Ayrıca defalarca denedim 3G'de internet daha uzun gidiyor. Kimisi alakası yok, hızlı olduğu için öyle geliyordur diyor ama bence böyle. 3G'de hız 20-25 Mbps oluyor genelde. Bana yetiyor.

Hat inat etmiş durumda kapanmıyor. Hat sıfırlamak bu durumuda yardımcı olur mu veya eSIM kaybolur mu hattı sıfırlayınca?

Geri
Yukarı