Türk Telekom ev interneti alınır mı?

Onusoyemiyoruz

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom'da 1000 Mbps altyapım var. Sizce hangi internet sağlayıcısını almalıyım?

Güncelleme:
Bir arkadaş Comneti önerdi uygun fiyatlı ve iyi gözüküyor kullanan varsa yazabilir mi

Son düzenleme:
Adamlar bize öyle bir tarife verdiki 2 sene sözleşmeli 16 MB download 10 MB upload.

Diğer arkadaşın dediği gibi kesinlikle TurkNet'e geçmenizi tavsiye ederim böyle size tarife kitlemiyorlar istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebiliyorsunuz, bir de yeni bir kampanyası vardı sanırsam yeni TurkNet kullanıcılarına ilk ay veya yanlış hatırlamıyorsam ilk 6 ay 180 TL idi aylık. Bende tarifemiz bittiğinde geçiş yapacağım :)

Diğer arkadaşın dediği gibi kesinlikle TurkNet'e geçmenizi tavsiye ederim böyle size tarife kitlemiyorlar istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebiliyorsunuz, bir de yeni bir kampanyası vardı sanırsam yeni TurkNet kullanıcılarına ilk ay veya yanlış hatırlamıyorsam ilk 6 ay 180 TL idi aylık. Bende tarifemiz bittiğinde geçiş yapacağım :)

Adamın 1000 Mbps Türk Telekom altyapısı var TurkNet geç diyorsun. Ben TurkNet kullanıyorumdum memnundum 75 Mbps veriyordu bir anda 16 sabitlendi talep açtık takmadılar.

Geri
Yukarı