Ev telefonu olmadan Türk Telekom ev interneti bağlatılır mı?

Lucy01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bir şehre taşınacağız fakat internet konusu kafama taktım. Biz önceden köyde otururken ev telefonu ile ev interneti bağlantılı çalışıyordu, eğer ev telefonu olmazsa ev interneti de çalışmıyordu. Şimdi biz Iğdır'a taşınacağız yeni evimde ev telefonu bağlatmama gerek var mı ev interneti için?

Merhaba. Bir şehre taşınacağız fakat internet konusu kafama taktım. Biz önceden köyde otururken ev telefonu ile ev interneti bağlantılı çalışıyordu, eğer ev telefonu olmazsa ev interneti de çalışmıyordu. Şimdi biz Iğdır'a taşınacağız yeni evimde ev telefonu bağlatmama gerek var mı ev interneti için?
Gerek yok, altyapı varsa direk VDSL kablosuyla veya Fiber ile bağlantı sağlarlar.

Yalın internet kullanabilirsiniz. Ev adresiniz belliyse altyapı sorgulayıp bakabilirisiniz altyapıya.

Gerek yok aynı zamanda abonelik taşıma yapmayacaksan ve sıfır abonelik olacaksa TT önermem. Tahhüütsüz olarak Türk Telekom altyapısında e-Devlet ile başvuru yapabileceğiniz fixnet internet öneririm. DC topluluğuda mevcut.

Hocam bende Iğdır'da yaşıyorum. Türk Telekom buradaki köylere bile ev telefonu olmadan bağlanıyor fakat Türknet tarzı internet sağlayıcılarının altyapısı bazı mahallelerde yok. Siz tam olarak neresine taşınıyorsunuz Iğdır'ın?

Hocam bende Iğdır'da yaşıyorum. Türk Telekom buradaki köylere bile ev telefonu olmadan bağlanıyor fakat TurkNet tarzı internet sağlayıcılarının altyapısı bazı mahallelerde yok. Siz tam olarak neresine taşınıyorsunuz Iğdır'ın?

Hocam ben topçular mahallesi gül sokak ya da orhan gazi caddesinde bir yere taşınacağım.

Gerek yok aynı zamanda abonelik taşıma yapmayacaksan ve sıfır abonelik olacaksa TT önermem. Tahhüütsüz olarak Türk Telekom altyapısında e-Devlet ile başvuru yapabileceğiniz fixnet internet öneririm. DC topluluğuda mevcut.

Hocam aboneliği değiştirmeyeceğiz ve Türk Telekom kullanmak istiyorum.

Son düzenleme:
Hocam ben topçular mahallesi gül sokak ya da orhan gazi caddesinde bir yere taşınacağım.
Hocam Topçular mahallesinde Türk Telekom altyapısı olarak sorun yaşamazsınız merak etmeyin ama dediğim gibi Türknet tarzı birşey istiyorsanız eğer tam adresinizi girip sorgulama yapmanız lazım.

Hocam topçular mahallesinde Türk Telekom altyapısı olarak sorun yaşamazsınız merak etmeyin ama dediğim gibi TurkNet tarzı bir şey istiyorsanız eğer tam adresinizi girip sorgulama yapmanız lazım.

Hocam bulunduğum yerde Türk Telekom HiperNet var sıkıntı olmaz umarım, çünkü HiperNet kullanmak istemiyorum.

Geri
Yukarı