Türk Telekom faturalıya geçirilir mi?

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese.

Yaklaşık 7 8 yıldır Vodafone kullanıyorum ve son 2 senedir faturalı şekilde kullanıyordum.
Bu ay itibarıyla faturalı tarifem bitiyor.
Ödediğimiz tarife 15 GB ve 1000 dk olacak şekilde 115TL'ydi ancak yeni tarife olarak bana 280 TL gibi en düşük faturalı bir paket çıktı. Oda 25GB ve 2000 dakika.

Ben uzun yıllardır Vodafone kullanıyorum ve memnunum ancak mevcut faturalı tarifesine bana pahalı geliyor ve sadece 25GB interneti var. Hiçbir sosyal medya paketi de yok.

Bugün Türk Telekom bayisinde yeni faturalı hat geçişi için tarife sormak istedim ve bana.
Tam 40 GB net,
WhatsApp-Facebook-Instagram-YouTube sınırsız.
205 TL faturalı paket fiyatı verdiler ve bayağı uygun buldum.
Sizlere de sorum acaba Türk Telekom'a geçilir mi olacak. Ne dersiniz geçirilir mi?

Merhaba herkese.

Yaklaşık 7 8 yıldır Vodafone kullanıyorum ve son 2 senedir faturalı şekilde kullanıyordum.
Ödediğimiz tarife 15 GB ve 1000 dk olacak şekilde 115TL'ydi ancak yeni tarife olarak bana 280 TL gibi en düşük faturalı bir paket çıktı. Oda 25GB ve 2000 dakika.

Ben uzun yıllardır Vodafone kullanıyorum ve memnunum ancak mevcut faturalı tarifesine bana pahalı geliyor ve sadece 25GB interneti var. Hiçbir sosyal medya paketi de yok.

Bugün Türk Telekom bayisinde yeni faturalı hat geçişi için tarife sormak istedim ve bana.
Tam 40 GB net,
Sizlere de sorum acaba Türk Telekom'a geçilir mi olacak. Ne dersiniz geçirilir mi?
Çekim gücü olarak berbat lakin fiyat olarak diğer sağlayıcılara göre çok daha ucuz.

Merhaba herkese.

Tam 40 GB net,
Geçilir. GSM konusunda Turkcell ve Türk Telekom kapışır. Vodafone en kötüleri.

Tam 40 GB net,

Ben İstanbul'da Türk Telekom kullanıyorum. Gayet memnunum. Size sunulan fiyat çok çok uygun.
Bence geçin.

Herkes Türk Telekom biraz daha ucuz diyor ama öyle arada 50 100 TL gibi bir fark yok Turkcell'de 200 TL olan paket burada 180 TL gibi bir şey.

Bu yere göre değişiyor. Bizim burada Türk Telekomdan başka operatör çekmiyor mesela.
Tabii ki istisnalar olur lakin genel olarak Bursa'nın çoğu yerinde deneyimlerime göre Telekom en kötüsü, sonrasında ise Vodafone geliyor. En iyi çekim gücüne sahip olan servis kesinlikle Turkcell, neredeyse her yerde LTE 4 tik çekiyor.

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
Aslında cevabını birazda bildiğim bir soruyu sordum sizlere ama yine danışmak istedim.
Aileden daha önce de türktelekom kullanan oldu ve çekmediği yerlerde azımsanmayacak kadar fazlaydı. Benim vodafone ise bir kurtarıcı gibiydi :D tabi kendi bölgem için diyorum.

Kafamı karıştıran ve beni türktelekoma geçirtecek olan 40gb net 3000 dk ve her şey içinde sınırsız sosyal medya paketi olacak. Ancak sizlerinde dediği gibi çekmedikten sonra 100 gb de fayda değil.
Türkselede sordum ancak orada 25 gb 2000dk 280 tl. En uygun şuanlık tt var. Birkaç gün içinde zaten faturalı sözleşmemde bitiyor bir şekilde karar vereceğim artık.

Bende Vodafone'den bugün 21:45'de Türk Telekom'a geçiş yaptım. Genellikle ful diş çekiyor ve bulunduğum yerde Vodafone ile 10Mbps geçemezken Türk Telekom ile geçmeyi başardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı