Türk Telekom faturaya ek ücret yansıttı

PunPun

Hectopat
Aylık 3 GB internet paketi kullanıyordum. İnternet hakkiniz bitti mesaji geldigi an interneti kapadim ve aradan sure gectikten sonra bu mesaji gordum. 23 TL yansitilmis faturaya. İnternet asimi diyor ama ben mesaj geldigi an kapadim zaten interneti. Boş yere 23 TL odeyecegim simdi. Ustteki mesaj 19:55'te gönderildi. Ayrica alttaki mesajdaki numaraya ayni sekilde ıpt yazıp gonderdim anlamadim ne oldu:)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240105-213031.png
    Screenshot_20240105-213031.png
    57,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20240105-212934.png
    Screenshot_20240105-212934.png
    53,8 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Aylık 3 GB internet paketi kullanıyordum. İnternet hakkiniz bitti mesaji geldigi an interneti kapadim ve aradan sure gectikten sonra bu mesaji gordum. 23 TL yansitilmis faturaya. İnternet asimi diyor ama ben mesaj geldigi an kapadim zaten interneti. Boş yere 23 TL odeyecegim simdi. Ustteki mesaj 19:55'te gönderildi. Ayrica alttaki mesajdaki numaraya ayni sekilde ıpt yazıp gonderdim anlamadim ne oldu:)

Üstteki mesajda gördüğün üzere son 2 saat içindeki kullanımlar hariçtir yazıyor. Buradan dolayı suçlu sensin.

Mesaj kullanımdan sonra gönderilmiştir, acele edip kapatsan da işe yaramamıştır.
Yok mesaj değil internet kullanimindan.Cunku fatura 19.55'de gonderilmis ustte ki mesajda yani hakkiniz bitmistir mesaji da 19.55'de gonderildi hemen zaten kapadim interneti arkada internet kullanan birseyde acik degildi zaten.

Üstteki mesajda gördüğün üzere son 2 saat içindeki kullanımlar hariçtir yazıyor. Buradan dolayı suçlu sensin.

Yarım saat düşündüm şimdi anladim ama keşke oncesinde kalan internet hakkimi vs soyleseymis. Uygulamasindan bakmayi cogu zaman unutuyorum.

Geri
Yukarı