Türk Telekom fiber altyapı için ISS tavsiyesi

Ömür Kaya

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bugün Türk Telekom ekipleri geldi ve binamın içindeki fiber kutusunu test edip aktive edeceklerini söylediler. Aynı zamanda internet kutusu kullanıcısıyım ve paketleri yeniden zamlandı. Bu vesileyle acaba bana fiber altyapıda 200₺ altı bir servis sağlayıcısı tavsiye edebilir misiniz?

Şu an Comnet düşünüyorum ama çok fazla profesyonellik dışı davrandıklarına dair yorumlar okudum, çekiniyorum açıkçası.

TurkNet kaliteli bir seçenek olur. 200 TL altında değil ama davet koduyla 210 TL'ye geliyor ilk 6 ay. Daha sonra kendin de birilerini davet edersen daha da indirimli kullanırsın.

Son düzenleme:
Millenicom bakabilirsiniz.

Millenicom'u zamanında kullandım ve kendi kullanıcılarına aşırı derecede zam yapıyor. Bir noktadan sonra kendi kullanıcıları yeni gelen müşterilerinden çok çok daha fazla fiyatlar ödemek durumunda kalıyordu. Hala öyle mi yoksa kampanya fiyatı sitesinde neyse size de o fiyattan mı veriyorlar?

Eğer arkadaşını davet et kampanyasını kullanabilecek birisi varsa 210₺ geliyor şuan TurkNet.
Öğrenci indirimiyle aynı anda kullanabiliyor muyum?

Millenicom'u zamanında kullandım ve kendi kullanıcılarına aşırı derecede zam yapıyor. Bir noktadan sonra kendi kullanıcıları yeni gelen müşterilerinden çok çok daha fazla fiyatlar ödemek durumunda kalıyordu. Hala öyle mi yoksa kampanya fiyatı sitesinde neyse size de o fiyattan mı veriyorlar?

Öğrenci indirimiyle aynı anda kullanabiliyor muyum?
Hayır öğrenci indirimiyle beraber kullanılamıyor maalesef.

Su an oyle olay yok diye biliyorum. 2 ay once Milleni'den Turknet'e gectim.

Geri
Yukarı