Türk Telekom fiber altyapısı gelir mi?

anılacar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler, size değinmek istediğim konu şu; ben şimdi bölgemde fiber var hatta 20 metre ötede teyzem oturuyor ve saha dolabımız farklı diye fiber alabiliyor fakat ben bizim eski tip saha dolabına bağlı olduğu için altyapımız 16 megabit Max alabiliyorum. Tabii benim sorunum da bu şimdi santral bizim evden yaklaşık 500 metre ötede ya uzun ya da daha kısa şimdi altyapı uzun bir süre uğraştık gelmedi tabii şimdi santralin olduğu yerden bizim o tarafa doğru fotoğraf da belirttim gibi rögar kapakları yapılmış daha yeni, bu demek oluyor ki altyapı mı aldım? Ya da almak üzereyim yoksa bizim eski saha dolabımız olduğundan buraya yine gelmez mi? Ama mantıken yapılan yerlerde önceden sonuçta bir saha dolabına bağlı idi orlara geldiyse buraya da gelmesi gerekmez mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20231020-WA0013.jpg
    IMG-20231020-WA0013.jpg
    251,7 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
TTnet, Turknet vb. noname isslerden iyidir yine de, hiç değilse bir sorun oldumu karşında muhatap bulabiliyorsun.

Superonline altyapısı aktif durumda olmadan Turkcell altyapısı nasıl kullanılacak?
Resimde de gördüğünüz gibi ilk fiber altyapısını Türk Telekom sağlıyor.
Hocam Superonline altyapısı daha farklı çalışıyor. Siz sorgulayın derim. Onların sistemleri TT gibi değildir.

Hocam Superonline altyapısı daha farklı çalışıyor. Siz sorgulayın derim. Onların sistemleri TT gibi değildir.

Aslında doğru Millenicom da bile fiber Türk Telekom altyapısı ve Superonline altyapısı olarak ikiye ayrılmış durumda.
Türk Telekom' la iletişime geçmesi gerekmez mi fiber için?

Aslında doğru Millenicom da bile fiber Türk Telekom altyapısı ve Superonline altyapısı olarak ikiye ayrılmış durumda.
Türk Telekom' la iletişime geçmesi gerekmez mi fiber için?
Hocam Türkiye'deki fiberlerin çok büyük bir çoğunluğu maalesef TT'ye ait. Haliyle bir çok şirket ona bağlı altyapı kullanıyor. Superonline özel bir sistem kullanıyor. Haliyle millenicom da aynı altyapıda. Benden tavsiye TT'den uzak durun. Superonline sitesinden altyapınızı teyit edebilirsiniz.

Hocam Türkiye'deki fiberlerin çok büyük birçoğunluğu maalesef TT'ye ait. Haliyle birçok şirket ona bağlı altyapı kullanıyor. Superonline özel bir sistem kullanıyor. Haliyle Millenicom da aynı altyapıda. Benden tavsiye TT'den uzak durun. Superonline sitesinden altyapınızı teyit edebilirsiniz.

Kablonet Fiber 100 Mbps sınırsız kullanıyorum.
Upload 5 Mbps.

Geri
Yukarı