Türk Telekom fiber bufferbloat değerleri durduk yere arttı

Attığınız DSL değerleri başka kullanıcıyamı ait.

Hocam bizimi trollüyorsun sen.
kardeşim sizin matematik tersten mi çalışıyor? ben dsl kullanmıyorum diyorum fiber kullanıyorum xdsl yazdığım kısım modemin değerlerini alayım derken üstteki o yazıyıda almış kullandığım paket bu ama şuan 30 mb alabiliyorum hattımda bir sorun var işte .
200 Mbps'ye kadarLimitsizİlk 6 Ay 299 TL Kalan 12 Ay 559 TL

Neden o zaman 200 MB paketimin xDSL istatistikleri deyip DSL değerlerini atıyorsun attığın değerler VDSL olması lazım fiberde hat değeri diye bir şey yok sadece gelen sinyalin sağlıklı olup olmadığına ONT değerlerini bakıp anlayabilirsin.

Bina girişindeki ya da bina içindeki kutunun içini çekip atar mısın şu an hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsun Türk Telekom mu sen yanlış yazmışsın bu DSL değerlerini kendi modeminden mi aldın yoksa internetten örnek falan olsun diye mi?

Neden o zaman 200 MB paketimin xDSL istatistikleri deyip DSL değerlerini atıyorsun attığın değerler VDSL olması lazım fiberde hat değeri diye bir şey yok sadece gelen sinyalin sağlıklı olup olmadığına ONT değerlerini bakıp anlayabilirsin.

Şimdi mantıklı geldi açıklamanız. O zaman benim fiber hattımı VDSL mi çevirdiler çünkü modemin ara yüzüne giriyorum istatik değerler çıkıyor.

Dediğiniz şey nasıl oluyor anlamadım bina girişinde ya da bina içindeki kutunun resmini çekip atar mısın bir de dediğim siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.

Dediğiniz şey nasıl oluyor anlamadım bina girişinde ya da bina içindeki kutunun resmini çekip atar mısın bir de dediğim siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.

Kutunun resmini çekip atamam zemin katta duruyor ve kilitli bir sürü cihaz var içerde. Adresi grdiğim de böyle bir şeyler çıktı. İlk 3 ay 100 MB kullandım. Sonra benı aradılar 200 MB yeni tarifeler mevcut geçmek ister misiniz dediler bende 200'e geçtim yaklaşık 8 9 aydır da kullanıyordum sorunsuz.
TürHızBoş PortNDSLSantral MesafesiAçık İşemriMin. Upload Hızı
ADSL17520 KbVARVAR51024
VDSL102400 KbVARVAR5-
FTTX-V1(GPON)
FTTX-V2102400 KbVARVAR5

437910437_1207730847299785_1276658915829090247_n.jpg

Son düzenleme:
Altyapın VDSL hocam ilk önce Port değişimi talep et destek kaydı aç hızım düşük falan filan de Port değişimi talep et düzelmezse iç tesisatını yenile.

Geri
Yukarı