Türk Telekom fiber İnternet başvuru dilekçesi yazmak

ckunmemin

Centipat
Arkadaşlar. Sokakta ADSL altyapısı var ve bildiğiniz üzere hızlı değil. Fiber İnternet için Türk Telekom'a dilekçe vermek istiyorum. İnternet'te dilekçe var ama hat çekilmemiş ve altyapı bulunmayan binalar için var. ADSL'den fibere geçiş için bir dilekçe yazmam lazım. Tam olarak bir örnek verebilecek var mı?

Alt yapı yoksa Adsl den sonra fiber gelmeyebilir mahalleye VDSL gelir tahminimde yıl 2020 olmuş malesef fibersiz Vdsl olmayan mahalleler var halen ki buna çok üzülüyorum.
Sizin dilekçe yazmanız mahalleye fiber geleceğini değiştirmez muhtarın gidip başvurması lazım. O işlere o bakıyor. İstediğin kadar dilekçe yazsanda talep olmadıkça yapmıyorlar alt yapıyı

XXX TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ (BAĞLI OLDUĞUNUZ) ERİŞİM PLANLAMA BİRİMİNE;
X X ADRESİNDE İKAMET ETMEKTEYİZ. AŞAĞIDA ABONE NUMARALARI EKLENMİŞ OLAN DAİRE SAKİNLERİ OLARAK DAİREMİZE KADAR FİBER UYGULAMASI TALEP ETMEKTEYİZ. KONUYLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME TALEP EDERİZ. X KİŞİYİ VEKİL TAYİN EDERİZ, ALTYAPI TEMİN SÜRECİNİ TAKİP EDEBİLİR.

MUHATAPLAR İSİM SOYİSİM İRTİBAT BİLGİSİ İMZA
VEKİL TAYİN EDERİZ İSİM SOYİSİM İRTİBAT BİLGİSİ İMZA

Altyapı yoksa ADSL'den sonra fiber gelmeyebilir mahalleye VDSL gelir tahminimde yıl 2020 olmuş maalesef fibersiz VDSL olmayan mahalleler var halen ki buna çok üzülüyorum.
Sizin dilekçe yazmanız mahalleye fiber geleceğini değiştirmez muhtarın gidip başvurması lazım. O işlere o bakıyor. İstediğin kadar dilekçe yazsanda talep olmadıkça yapmıyorlar alt yapıyı

Harbidenya tüm mahalle en fazla 8Mbps alabiliyoruz acaba muhtarla konuşsak bir şeyler yapar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı