Türk Telekom fiber modemi kullanmak şart mı?

Hattınızın güvenli moda düşmesini istemiyorsanız kullanmak zorundasınız.
TT'nin verdiği fiber modemi bridge moduna alıp kendi routerinizi kullanabilirsiniz.
Sadece Wi-Fi için istiyorsanız bridge moda gerek yok, routerinizi Wi-Fi ap moduna alıp ağınızı genişletebilirsiniz.

Şu anda TT, fiber modem ile direkt iletişim kurarak kontrol ediyor. İletişim kuramazsa hattınız güvenli moda düşüyor. Güvenli modda ciddi hız ve ping dalgalanmaları yaşayabilirsiniz.

Bende Türk Telekom'un verdiği modemi değiştiricektimde bu yazdığınızı gördüm internette araştırdım hiç güvenli mod ile alakalı hiçbir şey çıkmadı bu bilgiyi nereden aldınız?

Bende Türk Telekom'un verdiği modemi değiştiricektimde bu yazdığınızı gördüm internette araştırdım hiç güvenli mod ile alakalı hiçbir şey çıkmadı bu bilgiyi nereden aldınız?

Fiber modem ile iletişim kurulamazsa internete bağlanabilmenize rağmen hattınız Türk Telekom arayüzünde çevrimdışı olarak gözüküyor.

Yaşadığım hız sorunları yüzünden direkt müdürlükten saha yönetimine gittim. Fiber modemi bridge moda almak bütün hız ve bufferbloat sorunlarımı çözdü.

Fiber modem ile iletişim kurulamazsa internete bağlanabilmenize rağmen hattınız Türk Telekom arayüzünde çevrimdışı olarak gözüküyor.

Yaşadığım hız sorunları yüzünden direkt müdürlükten saha yönetimine gittim. Fiber modemi bridge moda almak bütün hız ve bufferbloat sorunlarımı çözdü.

Ben Türk Telekom altyapısından başka internet kullanacağımda Türk Telekom modemi vercekler onda da bu yaşadığın sorun olur mu ki.

1000mbps pakette saçma sapan gecikmeli yüklenme sorunları yaşarken bu mesajınızı buldum ve sorunum çözüldü. Çok teşekkürler.

Konuyu hortlattim. Hocam bu devam ediyor mu? Ben kendime Asus router almayı planlıyorum da, eğer böyle bir şey varsa almayacağım.

Konuyu hortlattim. Hocam bu devam ediyor mu? Ben kendime Asus router almayı planlıyorum da, eğer böyle bir şey varsa almayacağım.

Devam ediyorsa bile pek fazla etkisi yok.

Geri
Yukarı