Türk Telekom FTTH dilekçesi

BedirhanEfe

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar belki bazı arkadaşlar hatırlar TT'ye dilekçe vermek için gittiğimde, benden 10 kişiyi TT Mobile geçirmemi istemişti.
Ben de BTK, cimer, açık kapı, ümit önal, Yusuf kıraç, TT destek ve ulaştırma ve altyapı bakanlığına şikayet ettim ve işe yaramadı her zamanki gibi.
Tekrar dilekçe hazırlayıp yarın tekrar gideceğim bu sefer, planlama birimi ile görüşmek istediğimi beyan edeceğim.
Ve dilekçemi onlara teslim edeceğim. Dilekçenin örneğini aşağıya bırakıyorum siz de kullanırsınız.

İndirme bağlantısı

Virüs Total

Güncelleme /

Yine dilekçemi almayıp yardımcı olmadılar her zamanki TT müdürlüğü.
Merak edenler için güneşlideki müdürlük.

Güncelleme 2.0 /

Arkadaşlar TBMM dilekçe komisyonuna dilekçe verdim. Dh'de bir arkadaş dilekçe verdi ve üst yetkili bir kişi ağustos ayında altyapının çekilip cumartesi günü çay içmeye çağırdığı'nı bahsetti.

TBMM Dilekçe Komisyonu

1627773222405.png

@Patrixcs @Recep Baltaş yılmak yok yoldaşlar 🤣 🥴

Güncelleme 3.0

Arkadaşlar dün ümit önal'a mail attığım TT'den bir beyefendi aradı altyapı talebimi alıp müdürlüğe bildirdi. Bugün müdürlük arayıp benim müdürlüğe dilekçem ile gelmemi istediler dilekçemi alacaklarını söylediler. Yarına göre tekrar güncelleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güneşli meydana yakın olan Bağcılar Telekom müdürlüğünden bahsediyorsanız hiç bulaşmayın onlara. Sinir krizi geçirmeniz muhtemeldir. Koskocaman 2 ilçeye 1 müdürlük koyarlarsa olacağı budur zaten. Çok şükür ki Türknet Gigafiber geldi de kurtuldum onlardan.

Son düzenleme:
Güneşli meydana yakın olan bağcılar Telekom müdürlüğünden bahsediyorsanız hiç bulaşmayın onlara. Sinir krizi geçirmeniz muhtemeldir. Koskocaman 2 ilçeye 1 müdürlük koyarlarsa olacağı budur zaten. Çok şükür ki TurkNet GigaFiber geldi de kurtuldum onlardan.

Bahçelievlerde misiniz?

Dostlar belki bazı arkadaşlar hatırlar TT'ye dilekçe vermek için gittiğimde, benden 10 kişiyi TT Mobile geçirmemi istemişti.
Ben de BTK, cimer, açık kapı, ümit önal, Yusuf kıraç, TT destek ve ulaştırma ve altyapı bakanlığına şikayet ettim ve işe yaramadı her zamanki gibi.
Tekrar dilekçe hazırlayıp yarın tekrar gideceğim bu sefer, planlama birimi ile görüşmek istediğimi beyan edeceğim.
Ve dilekçemi onlara teslim edeceğim. Dilekçenin örneğini aşağıya bırakıyorum siz de kullanırsınız.

İndirme bağlantısı

Virüs Total

Güncelleme /

Yine dilekçemi almayıp yardımcı olmadılar her zamanki TT müdürlüğü.
Merak edenler için güneşlideki müdürlük.

Güncelleme 2.0 /

Arkadaşlar TBMM dilekçe komisyonuna dilekçe verdim. Dh'de bir arkadaş dilekçe verdi ve üst yetkili bir kişi ağustos ayında altyapının çekilip cumartesi günü çay içmeye çağırdığı'nı bahsetti.

TBMM Dilekçe Komisyonu

Eki Görüntüle 1124532
@Patrixcs @Recep Baltaş yılmak yok yoldaşlar 🤣 🥴

Güncelleme 3.0

Arkadaşlar dün ümit önal'a mail attığım TT'den bir beyefendi aradı altyapı talebimi alıp müdürlüğe bildirdi. Bugün müdürlük arayıp benim müdürlüğe dilekçem ile gelmemi istediler dilekçemi alacaklarını söylediler. Yarına göre tekrar güncelleyeceğim.

Bakalım müdürlük sonradan bir cayma yapacak mı?
Umarım kolayca halledebilirsiniz ama kesin uğraştırırlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı