Türk Telekom girilen siteleri verir mi?

caddebost2938

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba size bir soru sormak istiyorum Türk Telekom'a gidip ev internetimin Google arama geçmişimi istesem verebilir mi hangi sitelere girilmiş diye yoksa sadece savcılıkla alakalı bir olayda mi alınabilir? Yani internetimi birinin kullandığını düşünüyorum desem doküman verirler mi? Bir bilginiz var mı acaba? Kesin cevaplar verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba size bir soru sormak istiyorum Türk Telekom'a gidip ev internetimin Google arama geçmişimi istesem verebilir mi hangi sitelere girilmiş diye yoksa sadece savcılıkla alakalı bir olayda mi alınabilir? Yani internetimi birinin kullandığını düşünüyorum desem doküman verirler mi? Bir bilginiz var mı acaba? Kesin cevaplar verin.
Birinin kullandığını düşünüyorsan modem arayüzünden bağlı cihazları gorebilirsin. Soruna gelicek olursak, mobil operatörler arama geçmişi vs. veriyorlar. Bunlarda belki verebilirler.

Son düzenleme:
Türk telekom dan alamazsınız. Savcılık ve mahkeme kararıyla ancak olur.

Bildiğim kadarıyla böyle bir şey mümkün değil savcılık mahkeme hariç.
Eğer internetini başkasının kullandığını düşünüyorsan modem arayüzüne girip kontrol edebilirsin ve engellersin de.
Neden böyle bir şey istiyorsunuz ki?

Arkadaşlar mesela internet benim üstüme gidip nerelere girilmiş bakılmasını istiyorum desem yani hani bilirkişi cevaplarsa çok iyi olur size de çok teşekkür ederim yanıtladıpınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı