Türk Telekom güvenli internet nasıl kapatılır?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar güvenli internet yüzünden Twitter hatta ders için gerekli olan sitelere dahi Wi-Fi üzerinden giriş yapamıyorum. Türk Telekom Online işlemler uygulamasından baktığımda internetim standart profil olarak gözüküyor ancak müşteri hizmetlerine sorduğum zaman güvenli internet açık dediler. Vize döneminde bile bundan dolayı bayağı sorun yaşadım. Hat babamın üzerine olduğundan müşteri hizmetleri de bir şey yapamıyor. Bunu kapatmamın başka yolu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar güvenli internet yüzünden Twitter hatta ders için gerekli olan sitelere dahi Wi-Fi üzerinden giriş yapamıyorum. Türk Telekom Online işlemler uygulamasından baktığımda internetim standart profil olarak gözüküyor ancak müşteri hizmetlerine sorduğum zaman güvenli internet açık dediler. Vize döneminde bile bundan dolayı bayağı sorun yaşadım. Hat babamın üzerine olduğundan müşteri hizmetleri de bir şey yapamıyor. Bunu kapatmamın başka yolu yok mu?
Babanın telefonunu yaz ,sonra kod gelecek online işlemler uygulamasını aç.Ayarlara gir güvenli internet seçeneğini kapatabilirsin.İyi sosyaller!

Eve gelince denerim teşekkürler. Bu arada modem arayüzünden falan kapatabiliyor muyuz?

Babamın telefonunu nereye yazacağım?
Online işlemler uygulamasını indirin. İnternet kısmından giriş yapın. Burada hat ayarları kısmında güvenli interneti kapalı konuma getirin. Bu kadar.

Tabi hâlâ bu durum devam ediyorsa.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı