Çözüldü Türk Telekom güvenli internet tarayıcıdan kapatılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Discord'a Türk Telekom yüzünden giremiyorum. Discordu'da babama anlatamam. Tarayıcı'dan kapatabilir miyiz bunu? Giriş ismi şifresi falan.

Çözüm
Görev başarılı!

Aile profilindeymiş ayar. Standart yaptım o sıra babamın dikkati dağınıktı zaten sivrisinek öldürmeye çalışıyordu o sıra değiştirdim hemen. Discord'da açıldı.
Discord güncelleme ekranın da şu an. Olmazsa fabrika ayarlarına mı sıfırlasam bilemedim. VPN açınca tak diye giriyor vallahi.

Giriş ekranı geldi. Bismillah. Olmazsa aklıma bir yalan geldi onu deneyeceğim.

Açıldı mı Discord? PC'de web sitesi üzerinden çalışması için eklenti yok mu çözüm olacak? Biz kaldık çaresiz.

Açıldı mı Discord? PC'de web sitesi üzerinden çalışması için eklenti yok mu çözüm olacak?

Olmadı. Baba telefonu bir versene Türk Telekom'un uygulamaya gireceğim internete bağlanamıyorum giriş izni vereceğim internete falan diyeceğim.

Kanar muhtemelen. Zaten modem Koridor'da. Babam o sıra internetin'mi gitti dedi.

Hah buldum.
Modem arayüzüne gir, interneti kapat!
Sonra tekrar aç, sonra tekrar kapat.
Sonra babana dön ve de ki bu internete ne oluyor! Ama bunu derken yüzünde hafif sinirli, hafif mağdur bir rol takın. TT müşteri hizmetlerini arayacağım ayağına telefonu al. Ceylanına sinsice yaklaşan bir aslan misali o şifreyi al ve bu maçı kazan.

Kanar muhtemelen. Zaten modem Koridor'da. Babam o sıra internetin'mi gitti dedi.

Yazık şu an nelerle uğraşıyoruz bi' yandan YouTube reklam engelleyicileri kaldırmak istiyor, bi' yandan Türk Telekom ve Turkcell Discord'a şu Güvenli İnternet servisi açıkken girişi engelliyor. 😪

Görev başarılı!

Aile profilindeymiş ayar. Standart yaptım o sıra babamın dikkati dağınıktı zaten sivrisinek öldürmeye çalışıyordu o sıra değiştirdim hemen. Discord'da açıldı.

Çözüm

Geri
Yukarı