Türk Telekom hat açtırma nasıl hesaplanır?

Mert Pektaş

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben yeni Türk Telekom'dan hat açtıracağım ve 240TL'lik aile tarifesi alacağım. Bana yeni hat açma vs. 1 yıl boyunca 360 TL'ye fiyatı var. Bunların ücreti aylık faturama yansiyacakmış. Adamı çok kafama takmadım orada. Kalıcı 360 TL mi hep ödeyeceğim tutar, yoksa hat açtırmanın tutarı 1 yıl içerisinde bitince 360 TL'den 240'a mı düşecek?

Yeni hat tahsisi 260₺ olarak 12 taksite bölünmüş şekilde bir kerelik alınıyor. Yani bir yıl boyunca taksitleri ve telsiz kullanım ücretini ödeyeceksiniz. 1 yıl sonunda yeni hat tahsis ücreti taksidiniz bitince sadece telsiz kullanım ücreti ödeyerek devam edeceksiniz.

Yeni hat tahsisi 260₺ olarak 12 taksite bölünmüş şekilde bir kerelik alınıyor. Yani bir yıl boyunca taksitleri ve telsiz kullanım ücretini ödeyeceksiniz. 1 yıl sonunda yeni hat tahsis ücreti taksidiniz bitince sadece telsiz kullanım ücreti ödeyerek devam edeceksiniz.

Telsiz kullanım ücreti tarifemin ücretimi oluyor.

Telsiz kullanım ücretini araştırdım bu fiyat tarifemin üzerinemi eklenecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı