Türk Telekom Hız Değerleri Yavaş Yavaş Düşüyor

Fearblood03

Hectopat
Daha fazla  
Modem ara yüzümde 3-4 gündür takip ettigim maksimum hız degerinde bir şeyler fark ettim. 8 Mbps internetim var. Eskiden arayüzde 14 Mbps'ye kadar destekledigini gösteriyordu. Altyapı sitelerinde de öyle gösteriyor.

Akşamları bunun 12-11 Mbps'ye düştügünü gördüm. Bugündü 9 Mbps'ye düştügünü gördüm bu gidiş beni korkuttu. Hiç 8 Mbps'yi alamayacagımı da düşünüyorum zamanla. Bu neyden kaynaklı herkesi bir porta mı atmışlar, anlamadım. Türk Telekom'u kullaniyorum bu arada.

Önlemi var mı bunun? SNR degerlerinde de birazcık düşüklük oluyor. Port degişimi ya da başka bir şey yapılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
hj.png

İstanbul'un en merkezi yerinde oturuyorum, 24 MBPS fiber internetten aldığım hizmet bu noktaya kadar düştü, ne dediysem bir şey değişmedi. Altyapı yetersiz, normalde akşam 8'de başlayan yavaşlama gece 11'e kadar sürüyor sonrasında hız eski haline dönüyordu. Fakat bugün gündüz saatlerinde de kullanılmaz hale geldi, bırak online oyun oynamayı herhangi bir web sayfası bile açamıyordum.(görüntüde de görünüyor zaten) Çok ilginç bir şekilde akşamları 9.30 gibi kotayı aşmama rağmen hızımı 24mbps yükseltiyorlar 20-25 dakikalığına. Önümüzdeki sene nisan ayında sözleşmem bitiyor, bu şirketin kapısının önünden dahi geçmem.

Eki Görüntüle 334489

İstanbul'un en merkezi yerinde oturuyorum, 24 MBPS fiber internetten aldığım hizmet bu noktaya kadar düştü, ne dediysem bir şey değişmedi. Altyapı yetersiz, normalde akşam 8'de başlayan yavaşlama gece 11'e kadar sürüyor sonrasında hız eski haline dönüyordu. Fakat bugün gündüz saatlerinde de kullanılmaz hale geldi, bırak online oyun oynamayı herhangi bir web sayfası bile açamıyordum.(görüntüde de görünüyor zaten) Çok ilginç bir şekilde akşamları 9.30 gibi kotayı aşmama rağmen hızımı 24mbps yükseltiyorlar 20-25 dakikalığına. Önümüzdeki sene nisan ayında sözleşmem bitiyor, bu şirketin kapısının önünden dahi geçmem.
Alacaklarından bulsunlar hocam türk telekomu araplara satacaklarina altyapı çalışmalarını yapsalardı. Hırsızlık kol geziyor ülkede

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı