Türk Telekom Hız Sorunu

uhtredragnarsson

Hectopat
Türk Telekom internet kullanıyorum, internetimin hızı 2 gündür 1-2-3 megabit arası gelip gidiyor, normalde almam gereken 16 ancak 2-3 arası alıyorum, 2 gün önce aradık internetimiz çok yavaşladı birden diye, arıza kaydı oluşturuldu diyor. Bu gün tekrar aradık internetinizde bir problem yok, reset attık diyor.
Ne yapmam gerekiyor, cidden çok sinirlendim artık, halen düşük, normalde 5 dakika durmam Türk Telekom'da, geçen sene annemi arayıp 2 sene taahhüt almışlar, ne yapacağım? Önerilerinizi bekliyorum.
Ve böyle bir kanun var, iptal edebilir miyim?

tüketicinin korunması hakkında kanun 52. madde 4. fıkra: tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar aradık, arıza kaydınız halen var diyor, 1 saat önce arıyoruz arıza yok, şimdi arıyoruz arıza kaydınız var diyor, ne yapacağım ben?
İptal etmek istiyoruz dedik sonra, 1030 tl para ödeyeceksiniz dedi saçma bir üslup ile hain,
tüketicinin korunması hakkında kanun 52. madde 4. fıkra: tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir.
bu kanunu okuduk pardon anlamadım diyor, yardım bekliyorum.

Halen yardım bekliyorum.
Hat istatistiklerim böyle, yardım bekliyorum.
Bunlar 4 mbps'e falan mı sabitlemişler acaba.

Dosya Ekleri

• Screenshot_18.png
    Screenshot_18.png
    37,8 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Geri
Yukarı