Türk Telekom hız testi sonuçları

Neyini anlayacak? Nereden geldiği belli olmayan bir ekran görüntüsü var konuda.

Ne ima etmeye çalışıyorsun orada TT'ye ait e-posta bilgisi bile var 7 Nisandan 7 Mayısa kadar uploadların artacağına dair konuya baştan sona kadar bak öyle yorum yap ve uploadlar tabloya göre arttı.

Hatta buyur aramaya uğraşma.

Dosya Ekleri

• -5870569670967409942_121 (1).jpg
    -5870569670967409942_121 (1).jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 26
Ekran görüntüsü geçerli bir kaynak değil. Aynısını oluşturmak 5 dakika sürmez. Güzel bir açıklama soruyorum. Yok diyorum, bir tane var ama düzgün değil diyorum. Gelip kaynak diye bunu atıyorsunuz.

Uploadı arttımı insanların artıı tabloya göre arttımı arttı daha ne sorguluyorsun geri çekme konusunu soruyorsan pandemi dönemindede böyle yaptılar tekrar eski haline dönecekti uploadlar döndümü hayır ve bu attığım mail network alanında yotuber ve bu işle ilgilenen insanalra gönderilmiş bir yerlerimden sıkmıyorum. Ve ayrıca bu mail güzel bir kaynak TT CEO sunumu bağlatayım inanman için.

Uydurma diyen yok. Güvenilir kaynak da yok ama.

Basit bir örnek. Epic Games GTA V verecek dendiğinde güvenilir kaynak yoktu. Son ana kadar hepsi şüpheliydi.

Gerceklesiyor olması güvenilir kaynak olmadığını değiştirmez. Hatta farkında değilsiniz ama olayı daha güvenilir yapan şey insanların yaşayıp onaylaması. O "mail" paylaşılmamis olsaydı ve insanlar kendileri fark etmis olsaydı (bkz. bu konu) aynı şey olacaktı. Güvenilir kaynak olmadan gerçekleşiyor olacaktı.

Uydurma diyen yok. Güvenilir kaynak da yok ama.

Basit bir örnek. Epic Games GTA V verecek dendiğinde güvenilir kaynak yoktu. Son ana kadar hepsi şüpheliydi.

Gerceklesiyor olması güvenilir kaynak olmadığını değiştirmez. Hatta farkında değilsiniz ama olayı daha güvenilir yapan şey insanların yaşayıp onaylaması. O "mail" paylaşılmamis olsaydı ve insanlar kendileri fark etmis olsaydı (bkz. Bu konu) aynı şey olacaktı. Güvenilir kaynak olmadan gerçekleşiyor olacaktı.

Hocam kendileri neden direk paylaşmadılar bilmiyorum böyle sızarak veya görevli veya bu işle ilgilenen insanlara mail atıp bildirmeleri evet garip ama hocam ilk konuda atılan bu tablo yani insanalrın kaçlık paketlerden kaç upload alacağı gözüküyordu yani zaten insanlar o mail gelmeden önce artan vardı zaten deniyorlardı zaten insanalar deneyerek gördü ve bu ama toplasan 20 kişi vardı bilip veya bilmediğimiz ama işte o mail her şeye netlik kazandırdı biraz da olsa ve aradan 2 gün geçti ve pilot bölglerden sonra herkesin demek doğru olmaz ama 100 kişinden 85 kişinin arttı gözüküyor forum veya network ile alakalı Telegram guruplarında.

Geri
Yukarı