Türk Telekom hızımı yükselt sistemi nasıl çalışıyor?

LnCazYapma

Hectopat
Paketin sahibi uğraşmıyor, anlatıyorum inatla reddediyor.
35Mbps internet 240 TL(geçen ay 250TL ödenmiş) fakat hızımı yükselt kısmına gelince ilk 12 ay 100 Mbps internet 260 TL geri kalan 12 ay 280TL. Ben hızı yükseltmek istiyorum ama benim üstüme olmadığı için çok karışamıyorum. Şu an siteye paketin sahibi üzerinden bağlıyım yani erişimim var ama yükseltmiyorum. İnternet hızını yükselttiğim zaman ekstra vergi falan fiyata yansır mı? Veya ne bileyim farklı bir şey olur mu? Ben habersiz hız yükseltmek istesem ne olur?

20230924_214203.jpg

Bir de son olarak ben bu değişikliği yaparsam yarın bir gün komple paket değişimi uygulanmak istenir ise bir engel oluşturur mu??

?

İnternet hızını yükselttiğim zaman ekstra vergi falan fiyata yansır mı?

Yansımaz, 258 TL olarak ödersiniz. Önceki paket fiyatını nasıl ödüyorsanız, bunda da aynısı olur.

Ben habersiz hız yükseltmek istesem ne olur?

Türk Telekom tarafından bir şey olmaz, olursa da hat sahibi ile sizin aranızda olan ufak bir tartışma olur. 🙂

Bir de son olarak ben bu değişikliği yaparsam yarın bir gün komple paket değişimi uygulanmak istenir ise bir engel oluşturur mu?

Paket değişimi yapmak istediğiniz zaman taahhüdün bitmesini bekleyeceksiniz. Onun harici başka bir engel olacağını sanmıyorum.

Bildiklerimle yardımcı olmaya çalıştım.

Geri
Yukarı