Türk Telekom'un Upload Hızımı Arttırması

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önceden 24MBps 75GB AKK paket kullanıyordum, uploadım 2MBps idi. Türk telekom en falza verebilecegim upload hızı 2 diyordu VDSL/VDSL2 için, ben 5 gün önce paketimi 34MBps 100GB'ta çıkarttırdım uploadımı 3'e yükseltmişler çok sevindim :D Sitelerinde baktığımda halen 2MBps verebildiklerini söylüyorlar :D Bir de istatistiklerim nasıl iyi mi?
Ekran Alıntısı.PNG

Hevesinizi kursağınızda bırakmış gibi olmak istemem ama modem arayüzünde yazanlar doğru olmayabiliyor. Bir siteden hız testi yapın bence. Benim modemimde yazan ve gerçekte çıkan hızlar şu şekilde:
Ekran Alıntısı.JPG

Ekran Alıntısı2.JPG

Tarifem: VDSL2 100 Mbps

Aynen kardeşim, bendede Hipernet 50MBps paketi var. En başta 2MBps upload veriyorlardı hız testinde 1.90 - 2 MBps çıkıyordu. Şuan 4088KBps yani 4MBps geliyor ancak yine 2MBps çıkıyor. Arkadaşımın dediği gibi böyle aldatma var. :sustum:

Dosya Ekleri

• 4 MBps upload.JPG
    4 MBps upload.JPG
    178,7 KB · Görüntüleme: 123
  • 2 MBps.JPG
    2 MBps.JPG
    29,9 KB · Görüntüleme: 115
Keşke benim Upload hızım da 2 Mbps olsa :dikkatli::cry:
Sözde 16 Mbit internet.

Dosya Ekleri

• 6190231843.png
    6190231843.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 102
21. Yüzyılda şu verdikleri upload hızı resmen hakaret niteliğinde ya. Arkadaşım insanlar anılarını, videolarını, kişisel dokümanlarını bulut sistemlere yüklüyorlar, biz hala 3 megabayt boyutunda bir resmi yüklemek için bekliyoruz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı