Türk Telekom internet alınır mı?

Hocam zaten aklımda başka sağlayıcılar var o yüzden sadece Türk Telekom'u merak ettim.

Hocam TurkNet sitesinde sorgulama yapınca Max 79 Mbps destekliyor alınır mı?
VDSL altyapı varsa 16 Mbps 2 yıl taahhütlü saçma bir pakete yüzlerce lira vermek yerine çok daha iyi bir karar verip başka ISS'lerden VDSL taahhütsüz hizmet alabilirsiniz daha ucuza.

Uzak dur hocam.

Cidden bende de öyle oluyor... 24 Mbps pakette 9 Mbps down 1 mbps up alıyordum aradım 23.50'ye kadar yükseldi 1 saatliğine sonra yine aynı. Sürekli aradım bıktırdım ve sonucu da hala aynı. Şimdi bilene 8 Mbps alıyorum.
Biz servis bile getirttik birşeyler yaptılar biraz yükseldi 2-3 saat sonra yine aynı oldu.

Altyapınız çok önemli bir faktör. Fiber Türk Telekom kullanıyorum çok memnunum. Ama 4 sokak ilerimde oturan arkadaşım hiç memnun değil. LoL’de yeni güncellemeyle 2 MS alıyorum, CS:GO’da 25-45 MS değerini alıyorum. Fiber paket falan da almayacaksanız TT’ye bence bulaşmayın. Başka İSS’lere bakmanızı tavsiye ederim.

Türk Telekom 16Mbps internet alınır mı? Arkadaşlar. Başka sağlayıcı önermeyin. Sadece Türk Telekom hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bahsettiğim paket alınır mı?

Santral sahibi firma Türk Telekom ise ondan daha iyi hizmet verebilecek bir firma mantıklı düşünürseniz imkansızdır.
Türk Telekom diğer sağlayıcılara senelik bant genişliği kiralar. Kiralanan bant genişliği de diğer sağlayıcılar tarafından abonelere dağıtılıyor. Sağlayıcılar kapasitenin üzerinde abone aldıkları zaman bant genişliği düşer ve otomatikman bulunan bölgenin hizmet kalitesi düşer. Bu sebepten ötürü Türk Telekom kendi bölgesinde daha avantajlıdır.
Türk Telekom'un olduğu bölgede farklı bir servis sağlayıcının kendi altyapı ve kablolaması varsa kesinlikle o seçenekler değerlendirilmeli.
Söz konusu altyapınızın ADSL olduğunu göz önünde bulundurursak Türk Telekom ile çalışmanızı öneririm.
VDSL veya Fiber kullanıyor olsaydınız diğer alternatifler değerlendirilebilirdi.

Hocam Türk Telekom bence uzak durun. Nedeni ise fazla kesinti olabiliyor ve bazen aşırı fazla hız düşmesi yaşanıyor. Mesajınızda TurkNet'in 79 Mbps desteklediğini yazmışsınız. Bence TurkNet alınmalı.

Bu şekilde gösteriyor arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220718_183003_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220718_183003_com.android.chrome.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20220718_183311_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220718_183311_com.android.chrome.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 49

Geri
Yukarı