Türk Telekom internet aniden kesildi

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, merhaba. Daha bu sabah kahvaltı yaparken video izliyordum. Birden Wi-Fi bağlantısı koptu. Yaklaşık 1 buçuk saattir de gelmedi. DSL ve Internet simgelerinin ışıkları hiç yanmıyor. Bu neden olabilir? Müşteri hizmetlerini aramaya gerek var mı? Taahhüdü de daha yeni yenilemiştik.

Arkadaşlar, merhaba. Daha bu sabah kahvaltı yaparken video izliyordum. Birden Wi-Fi bağlantısı koptu. Yaklaşık 1 buçuk saattir de gelmedi. DSL ve Internet simgelerinin ışıkları hiç yanmıyor. Bu neden olabilir? Müşteri hizmetlerini aramaya gerek var mı? Taahhüdü de daha yeni yenilemiştik.
Ara sor oluyor bazen böyle.

Arkadaşlar, merhaba. Daha bu sabah kahvaltı yaparken video izliyordum. Birden Wi-Fi bağlantısı koptu. Yaklaşık 1 buçuk saattir de gelmedi. DSL ve ınternet simgelerinin ışıkları hiç yanmıyor. Bu neden olabilir? Müşteri hizmetlerini aramaya gerek var mı? Taahhüdü de daha yeni yenilemiştik.

Modemi kapat 2 3 dk bekle olmazsa müşteri hizmetlerini ara.

Bakım olabilir. Bu aralar çoğu yerde altyapılarını güçlendirdiklerini vs. reklamlıyorlardı.

Kronik Türk Telekom problemi bu. Bana her yıl oluyor. Türkcell'e geçesim var.
Hocam ilk defa TT'ye geçtiğimizde de böyle olmuştu aslında. 1 ay sonra kullanabildik adam akıllı. Umarım erkenden düzelir.
Bakım olabilir. Bu aralar çoğu yerde altyapılarını güçlendirdiklerini vs. reklamlıyorlardı.
Hocam eğer bakım ise ortalama ne kadar sürer bu? 1 gün ise sıkıntı olmaz da birkaç gün sıkar iyice beni.
Modemi kapat 2 3 dk bekle olmazsa müşteri hizmetlerini ara.
Hocam yaptım onu. DSL kablosunu da 2 defa komple söküp taktım ama yine de olmadı. Eğer bakım falan değilse müşteri hizmetlerini ararım artık.

Hocam ilk defa TT'ye geçtiğimizde de böyle olmuştu aslında. 1 ay sonra kullanabildik adam akıllı. Umarım erkenden düzelir.

Hocam eğer bakım ise ortalama ne kadar sürer bu? 1 gün ise sıkıntı olmaz da birkaç gün sıkar iyice beni.

Hocam yaptım onu. DSL kablosunu da 2 defa komple söküp taktım ama yine de olmadı. Eğer bakım falan değilse müşteri hizmetlerini ararım artık.
Ne kadar sürer bilmiyorum hiç TT müşterisi olmadım.

Bende 1 kere kablo değiştirdiler düzeldi. Bir kere sistemde sorun olmuş oradan düzelttiler. Bir kere de modemi değiştirdiler. Belli olmuyor genelde soruna bağlı bir şey.

Arkadaşlar kendi kendine geldi internet. Tam müşteri hizmetlerini arayacaktım ben de :D Hepinize ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı