Türk Telekom internet bağlantım sürekli kopuyor

Emre ERY

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır Türk Telekom kullanıyorum ve bu 2 aylık süreçte sürekli 20-30 dakika aralığında internet kopmaları yaşıyorum. Bunu Türk Telekom'a ilettim arıza kaydı oluşturdular sonrasında düzeltildi diye bir mesaj geldi. Fakat düzeltilen hiçbir şey yoktu. Bunun üzerine bir kez daha aradım Türk Telekom'u. Yine arıza kaydı oluşturdular. Bu sefer hiç geri dönüş yapmadılar. Yapabileceğim herhangi bir şey var mı? Bu duruma çünkü artık çok can sıkmaya başladı. Bir oyuna giriyorum 20 dakika sonra internet bağlantısı kopuyor ve oyunum berbat oluyor. Yaklaşık bağlantı kopması 5 dakika 10 dakika aralığında değişiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi mı kullanıyorsunuz bağlanırken. Kablodan kopmamı yoksa.
Kablosuz bir şekilde bağlanıyoruz kablolu bağlanınca böyle bir sorun olmuyor.
Hat değerlerini atabilir misiniz?
6.PNG

Aynı sorunlarla bende karşılaştım. Ben Tivi bu kulanıyorum. Modem kutumun değişimini istedim. Sorunum düzeldi. Tivi bu kulanan TTnet müşterileri ücretsiz bu talepte bulunabiliyorlar. Diğer bir seçenekte modem arayüzüne gir orda kablosuz kısmında kanal otodaysa kendinince en uygun kanalı bulmaya çalışıyor ve değişim yaptığı için bu değişim esnasında wifi gidiyor sonra kendine geliyor. onu otodan kanal 11-1-6 gibi değerlere alarak kotrol edin belki kopmalarınız düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı