Türk Telekom internet sürekli kopuyor

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Sürekli internetimi kesiyorlar. Defalarca bu konuda arıza kaydı oluşturduk. Sorunu çözüyorlar sonra tekrar tekrar kesintiye uğruyor aralıklı olarak. Git gel git gel yapıyor. Ne yapmalıyız? Ne tavsiye edersiniz? Köy tipi yerleşimdeyim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220524_134343.jpg
    IMG_20220524_134343.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20220524_134349.jpg
    IMG_20220524_134349.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 35
Sürekli internetimi kesiyorlar. Defalarca bu konuda arıza kaydı oluşturduk. Sorunu çözüyorlar sonra tekrar tekrar kesintiye uğruyor aralıklı olarak. Git gel git gel yapıyor. Ne yapmalıyız? Ne tavsiye edersiniz? Köy tipi yerleşimdeyim.

Bulunduğunuz konum ile alakalı olabilir. Aradığınızda sorunun neden kaynaklandığını söylediler mi?

Modemi ve tüm hatları kesip çöpe atmanızı öneririm Türk Telekom'dan adam olmaz gördüğüm en berbat şirket ve firma ne yaparsanız yapın düzeltmiyecekler bundan emin olabilirsiniz yerleşkeniz farklı oparatörü destekliyorsa ona geçin derim.

Bulunduğunuz konum ile alakalı olabilir. Aradığınızda sorunun neden kaynaklandığını söylediler mi?
Şuanda bu durum için arıza kaydı oluşturmadık. Benzer durumlarda sürekli bölgesel diyip duruyorlar ama nereye kadar? Servis arabası falan geliyor altyapının merkezine.
Modemi ve tüm hatları kesip çöpe atmanızı öneririm Türk Telekom'dan adam olmaz gördüğüm en berbat şirket ve firma ne yaparsanız yapın düzeltmiyecekler bundan emin olabilirsiniz yerleşkeniz farklı oparatörü destekliyorsa ona geçin derim.
Evet o planı düşündüm ama altyapı işte...

Şu anda bu durum için arıza kaydı oluşturmadık. Benzer durumlarda sürekli bölgesel deyip duruyorlar ama nereye kadar? Servis arabası falan geliyor altyapının merkezine.

Evet o planı düşündüm ama altyapı işte...

İsterseniz başka bir operatörü 1 ay deneyin. Kopma olmuyorsa TT ile alakalıdır. TurkNet'e kod ile abone olursanız 1 ay ücretsiz diye biliyorum.

İsterseniz başka bir operatörü 1 ay deneyin. Kopma olmuyorsa TT ile alakalıdır. TurkNet'e kod ile abone olursanız 1 ay ücretsiz diye biliyorum.
TurkNet'te çoğu bölgede Türk Telekom altyapısı kullanıyor. Hatta çoğu internet sağlayıcısı Türk Telekom altyapılarını kullanıyor.

Geri
Yukarı