Türk Telekom: İnternet bitmesine rağmen kullanmaya devam etmek

teomant

Centipat
10 GB garantili paketini kullanıyorum ve intenetim bitti. Aşım olmasın diye her ay 5 TL ek veriyorum
İnternetim bitti ama kullanabiliyorum. Kısacası duran tarife ama durmadı bir sıkıntı olur mu çünkü aşım olmasın diye her ay ek 5 TL veriyorum. Eğer durdurmadılarsa bence onların suçu (normalde fatura 42 TL 52 TL'ye kadar MMS yüzünden çıktı.)

Screenshot_20190817-222622_Online lem.jpg

Screenshot_20190817-222629_Settings.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalan kullanımlardan internet kısmını sola kaydırır mısın ek bir paketin olabilir. Kullanmaya devam etmeden önce müşteri hizmetlerini arayıp ayrıntılı bilgi alın, garanti olsun. Duran tarife ise ve durmadıysa burada sizin suçunuz yok, yüksek fatura gelirse durumu bildirirsiniz.

Kalan kullanımlardan internet kısmını sola kaydırır mısın ek bir paketin olabilir. Kullanmaya devam etmeden önce müşteri hizmetlerini arayıp ayrıntılı bilgi alın, garanti olsun. Duran tarife ise ve durmadıysa burada sizin suçunuz yok, yüksek fatura gelirse durumu bildirirsiniz.
o eba 3gb oda sadece eba uygulaması için kullanılıyor
Son 2 saati göstermez dikkatli olun.
Bayadır kullanıyorum son 2 saatte aşmadım yani
peki eğer yüksek fatura gelirse nasıl şikayet edip hakkımı savunabilirim?
müşteri gixmetlerini aradık güncel fatura 52 tl dediler son anda fatura artmaz dediler

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190818-090834_Online lem.jpg
    Screenshot_20190818-090834_Online lem.jpg
    127,7 KB · Görüntüleme: 90
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı