İnternet bitmesine rağmen kullanabiliyorum

Bir açık olabilir, fakat yine de dikkat etmek gerekir, ayarları defult hale getirince internete giriyor mu kontrol et.

Uygulamadan veya müşteri hizmetlerinden sorgula. Aşımsız paket desen de bazen durduk yere değiştiği oluyor işini sağlama al. Eğer gerçekten dediğin gibiyse ilginç bir bug bulmuşsun bol bol kullan hayırlı olsun ama hiç sanmıyorum açıkcası.

Bir açık olabilir, fakat yine de dikkat etmek gerekir, ayarları defult hale getirince internete giriyor mu kontrol et.
Deneyeceğim.
Uygulamadan veya müşteri hizmetlerinden sorgula. Aşımsız paket desen de bazen durduk yere değiştiği oluyor işini sağlama al. Eğer gerçekten dediğin gibiyse ilginç bir bug bulmuşsun bol bol kullan hayırlı olsun ama hiç sanmıyorum açıkcası.

Fatura fiyatınıda kontrol ediyorum sürekli aynı.
Operatörü aramak en mantıklısı gibi.

Operatorü aradim musteri hizmetlerine bağlandim sistemsel bir sorundur dilediginiz gibi kullanabilirsiniz ek fatura yansımaz dedi kadinda sistemsel mi bilmiyor bence açıkcasi cünkü cok hızlı cevap verdi büyük ihtimallede elinden gelen bir şey olmadıği için salladi geçti.
Giriyor sistemsel hata dedi müşeri hizmetleri fakat oda sistemsel mi bilmiyor bence açıkçası

Müşteri hizmetlerini aradadım sistemsel sorun oldugunu söyledi dilediğiniz gibi kullanin dedi ek fatura yansımaz dedi ama sistemsel hata derken çok hızli söyledi bence kadında bilmiyordu sistemsel mi değil mi elinden bir şey gelmeyince uğraşmadı.
Giriyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı