Türk Telekom internet cayma bedeli

mehmetselvi

Hectopat
Selam arkadaşlar.
Cayma bedelini ödemeden iptal eden kimseyi bulamadım. Bir kişi tüketici hakem heyetine başvur fakat 6 ay kadar sürebilir ve bu süre zarfında ödeme yapmadığımız takdirde icralık olabileceğimizden bahsetmiş. Kafam çok karıştı. 2021 12. ayda sözleşmem bitiyor ve cayma bedeli 850 TL küsur tutuyor. O kadar çok sinir oluyorum ki bu tekelleşmeye çalışan firmaya içim içimi yiyor. Bana bir yol gösterecek kimse yok mu? Neler yapabilirim? Yardımcı olur musunuz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı olmayan bir yere ikametgah aldığınızda nakil istediğiniz takdirde hizmet veremiyorlarsa ücretsiz iptal ediliyor diye biliyorum.

THH'den sonuç alacağınızı sanmıyorum çünkü sözleşme var ellerinde. Kardeşim hukukçu sorayım yarın mesaj atarım yine. Bu cayma bedeli saçmalığı bir gün ellerinde patlayacak yalnız onu biliyorum sadece.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. 50 Mbps internet vardı ücreti çok geliyor diye 24 Mbps yaptırmıştım. 20 Mbps veriyorlar. Öyle bir düzen kurmuşlarki onlara bağımlı kalalım. Tekrar 50 Mbps sorduğumda sınırsız 170 TL istiyorlar. Arkadaş sinirlenmemek elde değil ya. Bunu bana yapan kişi bir şahıs olsaydı gerçekten tüm sorumlulukları kabullenip ağzını burnunu kırardım.

Ghostpc Sırf iptal olsun diye altyapı olmayan bi adres mi bulacağım tek çözüm bu mu yani. :)
HiFive teşekkür ederim sizden yanıt bekliyorum.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. 50 Mbps internet vardı ücreti çok geliyor diye 24 Mbps yaptırmıştım. 20 Mbps veriyorlar. Öyle bir düzen kurmuşlarki onlara bağımlı kalalım. Tekrar 50 Mbps sorduğumda sınırsız 170 TL istiyorlar. Arkadaş sinirlenmemek elde değil ya. Bunu bana yapan kişi bir şahıs olsaydı gerçekten tüm sorumlulukları kabullenip ağzını burnunu kırardım.

Ghostpc Sırf iptal olsun diye altyapı olmayan bi adres mi bulacağım tek çözüm bu mu yani. :)
HiFive teşekkür ederim sizden yanıt bekliyorum.
Online işlemler üzerinden paket değiştirmeyi denediniz mi? Bir de onu deneyin.

Hocam bu düzen değişmez. Ben 2 mbps İnternete 80 lira ödüyorum altyapı falan yok hıza göre fiyat biçme de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı