Türk Telekom internet düşük hız değerleri

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
24Mbps'lik paket var. 5Mbps indirme 0.70 yükleme alıyorum, arıyorum müşteri hizmetlerini 'ben burada bir sıkıntı göremiyorum' diyor. Nasıl düzeltebiliriz?

asdasda.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba ilk olarak modeminiz uygun olmayabilir. Bende 2 modem var birisi 1 dowland 0.32 upload fakat Türk Telekom'un gönderdiği modem 12dowland 5 uploada kadar çıkıyor modem kaynaklı olabilir.

Dostum hattın 24 çekiyor zaten. Muhtemel ıp yavaşalamıştır. Modemi komple kapat 20 sn sonra aç düzelmezse müşteri hizmetlerini ara. Hız problemlerine bağlan. Hattına reset atsınlar.

Değerlerde bir sıkıntı görünmüyor. Bağlantınız kablolu mu?

Benim de 24Mbps 6 upload var. Kendi modemimiz de 10Mbps 0.50 upload alıyorduk, modem değiştirdik TTNET'in vermiş olduğu modemde ise 22Mbps 5 üstü upload alıyorum. Ondan modemle alakalı olabilir değerler normal görünüyor.

Hocam merhaba ilk olarak modeminiz uygun olmayabilir. Bende 2 modem var birisi 1 dowland 0.32 upload fakat Türk Telekom'un gönderdiği modem 12dowland 5 uploada kadar çıkıyor modem kaynaklı olabilir.
Modemim Tp-link TD-W9970 uygun diye biliyorum.
Hat değerlerinizde sıkıntı yok. Kablosuz olarak bağlanıyorsanız kablolu olarak bağlanmayı deneyin.
Kablolu hocam.
Dostum hattın 24 çekiyor zaten. Muhtemel ıp yavaşalamıştır. Modemi komple kapat 20 sn sonra aç düzelmezse müşteri hizmetlerini ara. Hız problemlerine bağlan. Hattına reset atsınlar.
Tamamdır şuan kapatma durumum yok 20 dk ye haber vereceğim. : )
Arkadaşlar kapattım açtım 2-3dk fakat değişen bir şey olmadı : (. Bir kaç gün önce dns ve ip mi değiştirmiştim şimdi aklıma geldi. Fakat değiştirdiğim ip ve dnsleri hatırlamıyorum otomatikte şuan ikiside. Ondan kaynaklanıyor olabilir mi?
Güncel :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı