Türk Telekom internet hızı çok yavaş

muratsiraci

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar,

Yukarıda belirttiğim gibi internetim hızım çok yavaş. İnternet sağlayıcım Türk Telekom. Yıllardan beri böyle. Aradığımda modemden kaynaklı olduğunu söylediler ama yeni modem taktiğimda da aşağı yukarı aynı sonuçları alıyorum. Tahmini olarak direkten gelen kablodan dolayı böyle olduğunu düşünmeye başladım. En sonunda Vodafone veya Turkcell Superbox gibi hizmetlerden faydalanacağım çözüm bulamazsam.

1613763450660.png

Yukarıda belirttiğim gibi internetim hızım çok yavaş. İnternet sağlayıcım Türk Telekom. Yıllardan beri böyle. Aradığımda modemden kaynaklı olduğunu söylediler ama yeni modem taktiğimda da aşağı yukarı aynı sonuçları alıyorum. Tahmini olarak direkten gelen kablodan dolayı böyle olduğunu düşünmeye başladım. En sonunda Vodafone veya Turkcell Superbox gibi hizmetlerden faydalanacağım çözüm bulamazsam.

Eki Görüntüle 887438

Başlarının etini yemezseniz ilgileniceklerini düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 887438
Maalesef ADSL’in kaderi bu.

Bu tür durumlarda servis sağlayıcınızdan kaynaklı olmayan birçok belirleyici unsur olabilir. Yukarıda da belirtildiği şekilde hat değerlerini paylaşır mısınız? Kullandığınız pakette size vadedilen hız nedir? Ek olarak santrale uzaklığınız da fazla olabilir.

Geri
Yukarı