Türk Telekom internet hızı durduk yere düştü

Benimde başıma bir kaç kez geldiği için VPN Açık mı değil mi kontrol edin, Yazdım en azından konuyla alakasız mesajlar yazmıyorum. Fikir belirtecek akla sahibim :D
VPN açık unutmak vay be. Çok zekiymişsin sen bravo.
Umarım bu zekanı farklı yerlerdede kullanırsın çok güzel fikir üretiyorsun kendi yaşamında geçirdiklerini fikir sanıyorsun vayyy. Bravo sana hayran kaldım umarım iyi yerlere gelirsin zaten bu zekayla önünü tutana aşk olsun:D.
İyi sosyaller dilerim.

VPN açık unutmak vay be. Çok zekiymişsin sen bravo.
Umarım bu zekanı farklı yerlerdede kullanırsın çok güzel fikir üretiyorsun kendi yaşamında geçirdiklerini fikir sanıyorsun vayyy. Bravo sana hayran kaldım umarım iyi yerlere gelirsin zaten bu zekayla önünü tutana aşk olsun:D.
İyi sosyaller dilerim.
Ukalalığa başvurmak sonda diyecek bir sözün olmadığında güzel bir kaçış yoludur. Sende haklısın ne diyeyim.

Ukalalığa başvurmak sonda diyecek bir sözün olmadığında güzel bir kaçış yoludur. Sende haklısın ne diyeyim.
Hocam yaşından utan bari ukalaya çıkardın adımızı kendin diyorsun boş yorum yapma ben ne yazsam ben boş yorum atıyorsam sende karşılığında boş yorum atıyorsun cevap veriyorsun.

müşteri hizmetleri ne zaman çare oldular ki 3 defa aradım yine reset atın cart curt diyorlar ama aynı çoğu şeyimi technopattan çözüyorum buna da çözüm bulunur diye yazdım
Türktelekom biraz öyle türknet öneriririm arkadaşlarım sorunsuz kullanıyor veya altyapınız varsa ben turkceel fiber kullanıyorum gayet memnunum.

Hocam yaşından utan bari ukalaya çıkardın adımızı kendin diyorsun boş yorum yapma ben ne yazsam ben boş yorum atıyorsam sende karşılığında boş yorum atıyorsun cevap veriyorsun.
Dediklerimi çarpıtıp servis ediyorsun, Yaşının küçük olduğun'dan eminim ancak bulunduğun her ortamda zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışma. Yaşın küçükse bir abi tavsiyesi olarak görebilirsin.

Dediklerimi çarpıtıp servis ediyorsun, Yaşının küçük olduğun'dan eminim ancak bulunduğun her ortamda zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışma. Yaşın küçükse bir abi tavsiyesi olarak görebilirsin.
Yaşım senden küçük olduğu için yapmadım o yorumu senin yaşına vurgu yaptım ben arkadaşa soru yöneltiyorum siz bana konu açıyorsunuz zaten burda başlatan üste çıkan benmiyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı