Türk Telekom İnternet Hızının Sürekli 3Mbit Olma Sorunu

Göksal

Kilopat
Daha fazla  
Türk Telekom'un 100GB AKN 16Mbps'a kadar internet tarifesini kullanmaktayım, benim sorunum kotayı doldursam da doldurmasam da internet hızımın 3Mbps'ı geçmemesi. Evimin desteklediği hız modemde görülen şu şekilde.
modem 1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet servis sağlayıcılarının genelde kullandığı taktiktir, size 16Mbps demezler 16Mbps'ye kadar derler bu sayede işin altından kurtulurlar ama sizin modeminize 11.2 Mbps gelmekte ama bilgisayardan 3Mbps aldığınızı iddia ediyorsunuz bu durumda kablosuz ile bağlanıyorsanız mesafeyi düşürerek hızın düşmesine engel olabilirsiniz ya da kablo ile bağlanıyorsanız kablo da problem olabilir diye düşünüyorum.

İnternet servis sağlayıcılarının genelde kullandığı taktiktir, size 16Mbps demezler 16Mbps'ye kadar derler bu sayede işin altından kurtulurlar ama sizin modeminize 11.2 Mbps gelmekte ama bilgisayardan 3Mbps aldığınızı iddia ediyorsunuz bu durumda kablosuz ile bağlanıyorsanız mesafeyi düşürerek hızın düşmesine engel olabilirsiniz ya da kablo ile bağlanıyorsanız kablo da problem olabilir diye düşünüyorum.
Hocam kablo ile pc de yaptığım teste aynı sorun var telefon ile yaptığım testede aynı sorun var ben bu sorunu nasıl çözebilirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı