Türk Telekom internet sürekli kesiliyor

dorukabi

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom internet benimle oyun oynarcasına 10 dakikada bir interneti kesiyor. Ayrıca 85 Mbps internete sahibim oyun oynamıyorken ping değerim ve internetim gayet iyi ama oyun oynarken bir anda kesiliyor. Oyundaki 3 saatlik oyundaki emeğim gitti şu anki sinirimi tarif edemiyorum. O kadar para ödüyorum 4 senedir çektiğim nedir bu internetten. Mesajima en ufak toxic birisi toxic bir mesaj atmamasını rica ediyorum.

Hocam genel bir arıza söz konusu bir tek sizde değil bu problem umarım yakın zamanda düzelir.

Bu saatte bile cevap verdiğiniz icin teşekkür ederim hocam gercekten sinirden agliyorum o kadar ayip bir şeyki yaptiklari şey gercekten inanamiyorum öyle bir algıya kapıldım ki sanki her internet kesildiğinde benim oyunumu izliyorlar ve interneti bilerek kesiyorlar diye düşünüyorjm neyse kusura bakmayin biraz psikolojim bozuk.
Biriyim iyi geceler.

Yeni bir şey mi? Hep mi vardı veya yakın zamanda hat vs. mi değiştirdiniz hocam?

Hat değerlerinizi atar mısınız hocam, hep olan bir şey ise belki hat değerleri düşüktür.

Ya az once test yaptım 85 Mbps, 14 ms, 9 -10 arası upload aliyordu.
Modem arayüzündeki değerleri kast etmiştim hocam yanlış anladıysanız kusuruma bakmayın. Hat zayıflaması, SNR Margin vs.

Geri
Yukarı