Türk Telekom internet ışığı kırmızı yanıyor

Fazlı Cankurt

Hectopat
Sabahtan beri internet kesik bir baktım internet logosu kırmızı yanıyor. Türk Telekom'un sitesine baktım bakım varmış. Şöyle bir yazı yazıyor: "hizmet kalitemizi arttırmak ve müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatabilmek için, gece trafiğin en az olduğu saat diliminde ve saat 06:00'dan önce tamamlanmak üzere kısa süreli altyapı iyileştirme çalışması planlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz." gece 6'dan önce diyor da internet yok. İnternetsiz kaldım vallahi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun birkaç hafta önce ben yaşadım. Benim olduğum yer için de aynı şeyler söylendi fakat haftalarca düzelmedi internet. Şu an az çok biraz daha iyi gibi ama tam düzelmiş değil.

Komşularınıza danışın, onlarda da internet yoksa mesajda belirtildiği üzere genel bir çalışma vardır. Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Saat verilmiş olsa da, bazen çalışma uzayabiliyor. Çalışma planlı olduğu için kısa sürede internetin geleceğini düşünüyorum. Emin olmak için müşteri hizmetlerini aramanızda bir sakınca yok, arayın bilgi verirler.

Teknik servis ile görüşebilirsin onun hatası fiber kablosunun ucunun kırılmasıyla oluyor genellikle
Görüştüm yeniden başlatmayı denediler bakım çalışması da yok diyolar ikilimde kaldım valla

Komşularınıza danışın, onlarda da internet yoksa mesajda belirtildiği üzere genel bir çalışma vardır. Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Saat verilmiş olsa da, bazen çalışma uzayabiliyor. Çalışma planlı olduğu için kısa sürede internetin geleceğini düşünüyorum. Emin olmak için müşteri hizmetlerini aramanızda bir sakınca yok, arayın bilgi verirler.

İki tane modemim de var onlarla denedim yine yanmıyor internet ışığı.

Görüştüm yeniden başlatmayı denediler bakım çalışması da yok diyolar ikilimde kaldım valla

İki tane modemim de var onlarla denedim yine yanmıyor internet ışığı.
Yeniden başlatma deneniyor eğer çözülmezse 1 ila 3 iş günü içerisinde bir personel gönderiliyor eğer ki sorun türk telekomdaysa ücretsiz değişim yapılır ancak kullanıcı hatasıysa bir ücreti oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı