Türk Telekom internet ışığı kırmızı yanıyor

Bundan 6 ay önce yeni bir eve taşındık sonra burada altyapının olmadığını öğrendik ve yapılmasını bekledik, yapılınca modelimizi getirdiler ve taktılar ama son 4 aydır internete giriyorum. 5 dk sonra WAN ışığı sönüyor ve internet ışığı kırmızı yanıyor. Ortalama 1 saat sonra düzeliyor ama 30 dakika içinde tekrar gidiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda uzak iletişim sıkıntıları olabilir diyorlar ancak sonra bahane uydurup telefonu kapatıyorlar, sizce nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı kaynaklı gözüküyor. Eğer Türk Telekom Tek Şifre hesabınız varsa girip şikayet kısmından yazılı şekilde durumunuzu anlatıp yolladığınızda direk ana merkez yardımcı oluyor. Ben müşteri hizmetleriyle çözemediğim sorunu oraya yazdım. 2 gün içinde teknik ekip gelip halletti.

Altyapı kaynaklı gözüküyor. Eğer Türk Telekom Tek Şifre hesabınız varsa girip şikayet kısmından yazılı şekilde durumunuzu anlatıp yolladığınızda direk ana merkez yardımcı oluyor. Ben müşteri hizmetleriyle çözemediğim sorunu oraya yazdım. 2 gün içinde teknik ekip gelip halletti.
Tamam teşekkür ederim çok sağol.

Buraya mesaj attıktan sonra aradık ama ekip felan gelmedi sonra arıza kaydı oluşturduk daha sonra bize mesaj attılar internet bağlantı problemimiz giderilmiştir diye bizde baktık gerçekten gitmişti ta ki bugüne kadar aynı sorunu tekrar yaşamaya başladım.

Buraya mesaj attıktan sonra aradık ama ekip felan gelmedi sonra arıza kaydı oluşturduk daha sonra bize mesaj attılar internet bağlantı problemimiz giderilmiştir diye bizde baktık gerçekten gitmişti ta ki bugüne kadar aynı sorunu tekrar yaşamaya başladım.
Modeminizi yeniden başlatın. Sorun devam ederse müşteri hizmetlerini aramaktan başka çareniz yok. :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı