Türk Telekom internet kesintisi

darklord07

Centipat
4 gün öncesine kadar internetimiz sorunsuzdu fakat elektrik gitti ve geri geldiğinde modemde internet ışığı yanmadı. Bu nadiren de olsa arada sırada oluyordu ve kapa aç yapınca düzelebiliyordu fakat resetlemek bile işe yaramadı. Müşteri temsilcisini aradığımda sorunun modem kaynaklı olduğunu söylediler. Bir bilişim dükkanına gittim ve modem sorunsuzca çalıştı. Türk Telekom'u tekrar arayıp modemde sorun olmadığını söylediğimde bana modem firmasına yani ZyXEL'e yönlendirdiler. Modem bozuk değil dememe rağmen bunu yapmaları rezillik. Bina altyapısındaki kablolarla alakalı bir sorun olmuş olmalı elektrik kesintisi sonrasında. Bu durumda ekip göndermeleri gerekiyor ama inatçı keçi gibi davranıyorlar. Ne yapmam lazım?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayın elit ekip istiyorum deyin gelen ekip kontrol etsin 70 lira bir ücret alıyordu şu an ne kadar oldu bilemiyorum.
Eğer başka bir arıza var ise fiyat biraz artabilir müşteri hizmetleri bilgi verir size.

Bir de BTK üzerinden şikayet oluşturabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayın elit ekip istiyorum deyin gelen ekip kontrol etsin 70 lira bir ücret alıyordu şu an ne kadar oldu bilemiyorum.
Eğer başka bir arıza var ise fiyat biraz artabilir müşteri hizmetleri bilgi verir size.

Bir de BTK üzerinden şikayet oluşturabilirsiniz.
Bugün internet için bir servis ekibi çağırdım.Kabloları 1 saat boyuncu kontrol ettiler ve internet kutusundaki kablomuzun hatta bağlı olmadığını ve ttkom ekibinin gelip hatta bağlaması gerektiğini söylediler.Ttkom'u aradığımda da internet kutunuza bağlanıyoruz ve herhangi bir bağlantı sorunu yok diye yalan söylüyorlar.Çağırdığımız ekibe de 150tl servis ücreti ödedik.Şimdi ttkom'u tekrar arayacağım.Umarım çözerim.Farklı önerileriniz varsa yazın.

Bugün internet için bir servis ekibi çağırdım. Kabloları 1 saat boyuncu kontrol ettiler ve internet kutusundaki kablomuzun hatta bağlı olmadığını ve ttkom ekibinin gelip hatta bağlaması gerektiğini söylediler. Ttkom'u aradığımda da internet kutunuza bağlanıyoruz ve herhangi bir bağlantı sorunu yok diye yalan söylüyorlar. Çağırdığımız ekibe de 150TL servis ücreti ödedik. Şimdi Ttkom'u tekrar arayacağım. Umarım çözerim. Farklı önerileriniz varsa yazın.
Şu an için aklıma gelen açık kapı sitesinden başvuru yap kısmından şikayet oluşturmayı deneyebilirsiniz ya da TTNET genel müdürlüğüne dilekçe verebilirsiniz umarım çözülür sorununuz.

Twitter'dan ceo'ya yazdıktan sonraki sabah hemen ekip gelip çözmüş.Boş yere ekipten önce gelen adama 150Tl vererek zarara girmiş olduk neyse sadakamız olsun.

Geri
Yukarı