Türk Telekom İnternet Tarifeleri 1 Ekim’de Zamlanacak

Fiyatların artışının temel sebebi küreselleşme ve ülkede nufüs patlaması fiyatlar dünyada ki tüm gelişmiş ülkelerle aynı fiyata çekilmeye çalışılıyor.

Tüm ürünlerde böyle olmaya başladı. Fakat maaşlar az kalıyor.

Ve internet hala dolar euro olarak ucuz. Artık firmalar uyandı burada nufüs çok madem çok kullanmaya mecburlar almıyorlarsa bize ne fiyat bu. Daha da sağacaklar.

Oha, 5-6 ay sonra Superonline'da taahhüt sürem bitiyor bakalım ne yapacağız. 15Mbit için 150TL'ye sövüyordum fiyatlar ucmuş.

Altyapı yüzünden tıkandık kaldık şu Türk Telekom'a hayır aldıkları parayla daha iyi internet getirecekler ona yatırım diyeceğim onunda olacağını hiç sanmıyorum bu direk işkence.

Fiyatların artışının temel sebebi küreselleşme ve ülkede nufüs patlaması fiyatlar dünyada ki tüm gelişmiş ülkelerle aynı fiyata çekilmeye çalışılıyor.

Tüm ürünlerde böyle olmaya başladı. Fakat maaşlar az kalıyor.

Ve internet hala dolar euro olarak ucuz. Artık firmalar uyandı burada nufüs çok madem çok kullanmaya mecburlar almıyorlarsa bize ne fiyat bu. Daha da sağacaklar.

İnsan denilen canlı işe başlarken "insanın daha iyi yaşaması " için başladı. (sözüm ona) ama bu böyle olmadı yani insan ancak "kötü" olduğunda iyi yaşayabilir hale geldi. Bitcoin. Borsa vb yatırım araçlarında (çok daha kötüleri var) biraz birikim yapanlar paralarını kat be katladılar. Yani direk "hırsızlık" denebilir. Ben çok temel olarak kötülüğün insanın hayvandan farklı "düşünebilme" zihinsel kapasitesinde arıyorum. Zihin iyilik değil kötülük getirdi. Özetle iyiliğin temeli asla insan zihni olmadı.

Nufus cok hocam. Talep = zam demek bunun iyilim kötülük vs alakası yok.

Sen ben zor ödüyoruz. Fakat millet böyle istedi. Nufusumuz bir anda 20 milyon azalsa her şeylin fiyatı düşer tabii bu e-ticaret yapanlar ülkesinin mallarını ucuza dolar olarak yurt dışına satmazlarsa.

Ülke içinda mal çok olursa ucuz olur.
Bu sefer herkes yer ama herkesin yemesini üst sınıf istemiyor. Degişik temel felsefesi var bunun kafa yormak lazım.

İnternetler pahalı ama bize göre pahalı dolar euro kazanan için çerez parası.

Bizim yerli markamıs güya Turktelekomun yaptıgı fahiş zammi ingiliz vodafone yapmıyor.

Bunun dinle ırkla alakası yok. Talep var zam olur nufus cok hayat pahali olur.

Geri
Yukarı