Türk Telekom internetimi kasıtlı olarak yavaşlattı

Hocam modem parası dahil 16Mbps 140 TL falan bizde sanırım 20 TL modem parası aldığımız kalite de malum cayma bedeli olmasa keşke.

Ben TurkNet kullanıyordum yazın 2 ay internet vermediler diğer operöterlere başvuru yaptım hiçbiri gelip yapmadı bende mecburiyetten TT'ye geçtim.

Hocam modem parası dahil 16Mbps 140 TL falan bizde sanırım 20 TL modem parası aldığımız kalite de malum cayma bedeli olmasa keşke.

Bende aynı durumdayım. Bir de müşteri hizmetlerini aradığımda modeminiz çok iyi o yüzden o kadar ödüyorsunuz dedi. Modemde 5GHz var dedi. Ama ben 5 GHz'i kullanamıyorum bile 16 Mbps de.

Selamlar. Hızını kesen Telekom değil.

Modeme gelen en yüksek değerin 14mb/sn gözüküyor.

CAT 6 kablo ile kablo çektirmeni öneririm. Sinyal büyük ihtimalle eski bakır kablo da bozuluyor.

Bende 100 megabite geçince çok kopma oldu. CAT6 çektirdim Modeme kadar. 158 megabite kadar hız geliyor. Sinyal kalitem arttı kopa çözüldü. Bu konutu firma çözmez. Elektrikçi yapar.

Selamlar. Hızını kesen Telekom değil.

Modeme gelen en yüksek değerin 14mb/sn gözüküyor.

CAT 6 kablo ile kablo çektirmeni öneririm. Sinyal büyük ihtimalle eski bakır kablo da bozuluyor.

Bende 100 megabite geçince çok kopma oldu. CAT6 çektirdim modeme kadar. 158 megabite kadar hız geliyor. Sinyal kalitem arttı kopa çözüldü. Bu konutu firma çözmez. Elektrikçi yapar.

Telefon direğiyle ev arasına mı?

Geri
Yukarı