Türk Telekom ISS Bağlatmak Mantıklı Mı?

MrLupin

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben internet bağlatmayı düşünüyorum ancak ne bağlatacağıma karar veremedim. Korona muhabbeti olduğu için taahhütsüz firmalar mı yoksa Telekom mu bağlatacağıma karar veremedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben Türk Telekom kullanıyorum. Şehirden şehire değişiyor. Türk Telekom mesala yanımdaki balıkesirdeki arkadaşım. Benle aynı sunucuda 60 ping alırken o ben 30 alıyorum. Kısaca altyapı fiber değilse Türk telekomundur zaten. Mesala Telekom'da da 16 alırsın TürkNet'e 16 alırsın tek fark eden fiyat ve müşteri hizmetlerin hemen cevap vermemesi. Kısaca türkneten uzak dur müşteri hizmetleri yok. Burdaki Telekom berbat olmaya başlarsa şahsen değiştirim. Fakat burada iyi oldukları için ping hizmet konusunda telekomdayım. Kısaca etrafınada ki arkadaşların falan sor Türk Telekom'da kaç ping alıyosunuz veya TürkNet gibi taahütsüz firma kullanlara. Ona göre seç.
Ayrılmaya çalışıyorum asla geçmenizi önermem bu sağlayıcıya.Hangi altyapı mevcut arayın ve ona göre ISS seçin derim.

Aynı altyapıdan internet alacak. Fakat Türk Telekom pahalı müşteri hizmetleri iyise oturduğun şehirde iyi hizmet alıyorsun. Kısaca şansa göre bu Telekom.
Ayrılmaya çalışıyorum asla geçmenizi önermem bu sağlayıcıya.Hangi altyapı mevcut arayın ve ona göre ISS seçin derim.

Aynı altyapıdan internet alacak. Fakat Türk Telekom pahalı müşteri hizmetleri iyise oturduğun şehirde iyi hizmet alıyorsun. Kısaca şansa göre bu Telekom.

Şu anda TürkNet kullanıyorum. İnterneti bağlatalı 3 gün oldu. İnternetim açıldıktan sonra direk arızalı bir başlangıç yaptık. 2 Mbit'in üzerini göremiyordum. Cumartesi gecesi arıza kaydı bıraktım online işlemlerden. Bugün ise sorunum çözülmüş bir biçimde kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı