Türk Telekom kestiği telefon direği yerine yenisini yapmıyor

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 ay önce bir araba bizim Telekom direğine çarptı ve direk eğildi. Uzun zamandır eğik duruyordu internette sorun yoktu ama tehlikeliydi sokakta çocuklar oynuyor çünkü. Hem babam hem de komşumuz sürekli tehlikeli olduğunu söyleyerek başvuruda bulunmuşlar ve geçen hafta salı günü kesmişler ve o günden beridir yatıyor mahallede direk. Çarşamba günü arıza kaydı oluşturdum. Perşembe sabahı aradı birisi beni arızanız varmış diye bende evi ve arızayı tarif ettim evi bulmakta zorlandı ve en sonunda ben bir bakıp size dönüş yapacağım dedi o gündür dönmedi. Cuma günü bölge müdürlüğüne gittim ve lise arkadaşımın orada işe başladığını gördüm derdimi anlattım. Saha ekibini aradı ve erkene alamaz mıyız tarzı cümleler ile yardımcı olmaya çalıştı. Telefonu kapatıp pazartesi kendisine sabah erken haber vermemi söyledi. Hafta sonu zaten tek izin zamanım ve zehir oldu. Bugün pazartesi sabah haber verdim kendisine saat 10 gibi gelecek ekipler dedi ne gelen varmış ne giden direk hala sokakta yatıyor. Tanıdığım denk geldiği halde böyle ilerlerken nasıl çözecekler bunu.

Diğer sorum ise sokağın diğer tarafında yaklaşık 5 metre uzaklıkta ki bize daha yakın bir direk oradan bize internet çekebilirler mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230717_124713.jpg
    IMG_20230717_124713.jpg
    307,4 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20230717_124736.jpg
    IMG_20230717_124736.jpg
    207,8 KB · Görüntüleme: 38
Hocam pandemi döneminde mahalledeki direği tir devirmisti, 1 ay sürmüştü yapmaları, bir de final dönemimdi Online sınava girdiğim zamanlardi çok aradıysam da kendi kafalarına göre yapmışlardı bir de gelip yapmaları yarım saat sürmüştü insan sinir oluyor biliyorum.

Hocam pandemi döneminde mahalledeki direği tir devirmisti, 1 ay sürmüştü yapmaları, bir de final dönemimdi Online sınava girdiğim zamanlardi çok aradıysam da kendi kafalarına göre yapmışlardı bir de gelip yapmaları yarım saat sürmüştü insan sinir oluyor biliyorum.
Kısacık iş büyük ihtimalle hocam küçük bir ilçedeyim ben müdürlüğe gidiyorum sürekli eleman eksikliğinden yetişmiyor diyorlar.

Kablolar Türk Telekom'un ise Türk Telekom müdürlüğüne başvur.
Başvuralı çok oldu da.

Geri
Yukarı