Türk Telekom kotasız internette kotanız bitmek üzere uyarısı

AKK kalktı diyorlar dı kalkmıştı da çok net hatırlıyorum, geçen ay 250 GB'dan fazla yükleme yapıp üzerine uyarı vermedi ve evde 1 bilgisayar 3 telefon var yaklaşık tahmini olarak aylık 400 GB harcama yapıyoruz, bu ay ben 60 GB diğer telefon tablet bilgisayar toplam 42 GB internet kullandık, eğer uyarı veriyorsa benim için bu paranın suistimal edilmesidir ve haksızlıktır, gerekirse dava açılabilecek derecede ciddi bir konudur çünkü bize hiçbir bilgilendirme gelmedi.

Tamamiyle kotasız 100 TL ile 35 Mbps hıza sahip paketi kullanıyoruz, memnunduk ama 2 yıldır kota sorunumuz yoktu, tarifenin kotasız olduğundan eminiz, sırf kota illetinden kurtulmak için böyle kötü bir fiyata sahip pakete geçtik buna rağmen böyle bir şey yapmaları paranın suistimal edilmesidir.

:D AKK kalktı ama nasıl kalktı. Siz bir müşteri hizmetlerini arayın bence.

Yenileme yapılmadı, bu ocak ayında bitecek diye hatırlıyorum o zaman TürkNet gibi bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyoruz, fiber altyapısı yok hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?
Öncelikle altyapınızı sorgulatın alabileceğiniz hızı öğrendikten sonra Millenicom, Türknet, Netspeed gibi firmalara bakabilirsiniz.

Yenileme yapılmadı, bu ocak ayında bitecek diye hatırlıyorum o zaman TurkNet gibi bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyoruz, fiber altyapısı yok hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?

Hocam fiber sorgulamadan adresinizi girin hangisinin var hangisinin yok öğrenin sonra bir de TurkNet başkasının altyapısını kullanıyordur. Araştırın altyapıyı kısaca.

Geri
Yukarı