Türk Telekom kullanılır mı?

Buna kendiniz karar verin. Bölgenize ve altyapınıza bağlı bir durum. Genel bir soru soruyorsun o yüzden forumda ne sorarsan sor "Yapma, etme" derler. Biraz sonra Superonlıne sor "Sakın" derler keza Turknet vs için de aynısını derler. Önce altyapına bak, hangi firma hangi hızları sunuyor vs bunları belirt ona göre fikir almak daha mantıklı.

Senin altyapınla ilgili bir durum bu, benim bölgemde 100 Mbps ve üstü internet alabildiğim için şu andaki Türk Telekom fiyatı TurkNet'in iki katı fiyatında. Hem ev telefonunu ve Tivibu'yu da iptal ettik kafam rahat. İkisini de kullanmıyorduk. :D

Altyapım yüksek hızları destekliyor TurkNet Max 35 dedi ama Türk Telekom'da şu an 50 alıyorum ki daha da fazla destekliyor konumla da alakası var ama İstanbul'un en kalabalık şehrinde oturuyorum altyapının daha fazla ve daha iyi olması gerekiyor ama an itibarıyla Türk Telekom'dan memnunum dediğim gibi çoğu firmaya da interneti Türk Telekom veriyor en iyisi Kablonet ama onda da altyapı çok az

Buna kendiniz karar verin. Bölgenize ve altyapınıza bağlı bir durum. Genel bir soru soruyorsun o yüzden forumda ne sorarsan sor "Yapma, etme" derler. Biraz sonra Superonlıne sor "Sakın" derler keza Turknet vs için de aynısını derler. Önce altyapına bak, hangi firma hangi hızları sunuyor vs bunları belirt ona göre fikir almak daha mantıklı.
Nasıl bölgemde ki hızı öğrenebilirim?

Hocam benden 24 için onun dahi üstünde bir rakam söylüyorlar.
Sizin gibi uygun paket nasıl yakalarım?
Ben neredeyse 10 senedir kullanıyorum. İnanın ben de farkında değilim nasıl yakaladığımın. Ama büyük ihtimalle yakalayamazsınız. Başka servislere de bakmakta fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı