Türk Telekom kullanmama rağmen altyapısının olmaması

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
İnternetimi değiştirmek istiyorum bu yüzden tek tek altyapı sorgulama yaptım ancak hiçbirinin altyapısının olmadığını öğrendim. Ben de test amaçlı Türk Telekom'un altyapısını sorgulamak istedim ve onunda altyapısının olmadığını öğrendim. Tuhaf olan şey şu ki ben şuan Türk Telekom kullanıyorum ama oturduğum yerde altyapı yok gösteriyor. Adresi yanlış giriyor olma ihtimalim sıfır çünkü her internet siparişimde aynı adresi giriyorum ve hepsi de kapıya kadar geliyor. Ekran görüntüsü atmak isterdim ama adresim açık bir şekilde görünür. :D

Hocam evinizde halihazırda bir internet kullandığınız ve port dolu olduğu için gözükmemiş olabilir. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramayı deneyin bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an arayamam ama akşam arayacağım.

Bu siteden daire no farklı olarak sorgulamayı deneyenilirsiniz.

Bizim daire no 7, no 10 seçtim var gözüküyor.
Ekran Görüntüsü (184).png

Ben 16 Mbps kullanıyorum ama 7-8 Mbps hız alıyorum, değiştirmeye değer mi sence ?

Son düzenleme:
Bizim daire no 7, no 10 seçtim var gözüküyor.
Eki Görüntüle 1008378

Hocam anladığım kadarı ile binanaızda Türk Telekom ADSL altyapı var bu yüzden pek iyi sonuçlar alamazsınız isterseniz farklı ISS altyapı sorgulamayı deneyin belki daha iyi bir altyapı vardır sizin haberiniz yoktur.
Turkcell Superonline
Vodafone.
Kablonet.
TurkNet.
Bu ISS kendi altyapıları var belki binanızda daha iyi bir altyapı olabilir kendi sitelerinden bir sorgulatma yapın isterseniz.

Hocam anladığım kadarı ile binanaızda Türk Telekom ADSL altyapı var bu yüzden pek iyi sonuçlar alamazsınız isterseniz farklı ISS altyapı sorgulamayı deneyin belki daha iyi bir altyapı vardır sizin haberiniz yoktur.
Turkcell Superonline
Vodafone.
Kablonet.
TurkNet.
Bu ISS kendi altyapıları var belki binanızda daha iyi bir altyapı olabilir kendi sitelerinden bir sorgulatma yapın isterseniz.
Millenciom'da şöyle bir sonuç aldım, 85 TL olana geçebilir miyim ? Yine NO: 10 seçtim, NO: 7'de oturuyorum bağlarlar mı ?

Ekran Görüntüsü (186).png

Turkcell Superonline
Vodafone.
Kablonet.
TurkNet.
Hocam ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı