Türk Telekom limitsiz internet fiyatları

FB_IMG_1544604418386.jpg

Yabancıların reklamını bile çalmışlar. Lanet firma ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

24 Mart 2017: Virgin Fibre reklamı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

12 Aralık 2018: Türk telekom reklamı

Modem dahil yalnız. 35 Mbps Limitsiz 69 Lira. :kararsız: TT kullanıcısıyım, TT'de bu fiyat varsa TT ile devam ederim.
Hattını kapattığında modemi geri alıyorlar diye biliyorum. TT teknik destek konusunda bence 1 numara. Eski kabloyu değiştirmek için bilgi için eve çağırdım. Kutudan odamın içine kadar 50 metre kablo çektiler. Ben memnunum. Taahhüt bittiğince TT devam edeceğim.
Yabancıların reklamını bile çalmışlar. Lanet firma ya.

24 Mart 2017: Virgin Fibre reklamı

12 Aralık 2018: Türk telekom reklamı
Adamların kaliteliği reklamlarından belli o nasıl bir görsel efektler bizimkisi yanında patates kalmış.

Son düzenleme:
Hattını kapattığında modemi geri alıyorlar diye biliyorum. TT teknik destek konusunda bence 1 numara. Eski kabloyu değiştirmek için bilgi için eve çağırdım. Kutudan odamın içine kadar 50 metre kablo çektiler. Ben memnunum. Taahhüt bittiğince TT devam edeceğim.
Modemi aldıklarını sanmıyorum, çünkü taahütlü. TT'den de modemli aboneliklerim oldu sona erince geri istenmedi. TT sana farklı bana farklı hizmet veriyor olmalı, çünkü kablo sorunu yaşadığımda splitter'e kadar kablo döşemeyi red ettiler. Bir kaç sene önce yine red etmişlerdi. Ayrıca 69 TL 35 Mbps karşılığı TT'de 149 TL gözüküyor.

Hahaha :LOL:
jhgjgh.PNG

Modemi aldıklarını sanmıyorum, çünkü taahütlü. TT'den de modemli aboneliklerim oldu sona erince geri istenmedi. TT sana farklı bana farklı hizmet veriyor olmalı, çünkü kablo sorunu yaşadığımda splitter'e kadar kablo döşemeyi red ettiler. Bir kaç sene önce yine red etmişlerdi. Ayrıca 69 TL 35 Mbps karşılığı TT'de 149 TL gözüküyor.
Bu fiyatlar çok fazla sürmez süremez. Müşteriler Türknet ve Netspeed gibi firmalara yönelecektir. TT fiyatlarda değişiklikler yapar bence. Kablo konusunda herhalde bölgeye göre değişiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı